Zestawy prezentowe – dla wszystkich?

przez | Sierpień 18, 2014

zestawy_prezentoweJak pokazują badania, coraz większa grupa Polaków podczas kupowania prezentów świątecznych czy też urodzinowych swoją uwagę skupia na gotowych zestawach zamiast kompletowania pojedynczych przedmiotów.

Jednak jak pokazuje życie, zestawy prezentowe mogą być udane – i z tych cieszymy się najbardziej, jak i mniej satysfakcjonujące, które nie przypadły nam do gustu bądź powtórzyły się.

Jak zatem zmniejszyć prawdopodobieństwo kupna towaru, który nie spełni oczekiwań obdarowywanego?

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się zestawy prezentowe, które w swym składzie zawierają propozycję podarunku. W ten sposób solenizant lub inna osoba przyjmująca upominek ma możliwość samodzielnego wyboru prezentu, który jej osobiście najlepiej przypadł do gustu. W tym zakresie głównie kierujemy się wiekiem oraz jego zainteresowaniami.

Nie można również zapomnieć, że dobór określonego zestawu prezentowego jest ściśle uzależniony od naszych możliwości finansowych. Poziom cenowy w tym zakresie głównie waha się między 100 a 200 złotych i grupa osób wydających takie kwoty na upominki stanowi największą jej część. Są też i tacy, którzy zaopatrują się wyłącznie w drogie upominki, grubo przekraczające kwoty 400 złotych, jednak spójrzmy prawdzie w oczy, jest to zdecydowana mniejszość, zwłaszcza że nie brakuje i tych, którzy na skompletowanie prezentów świątecznych, urodzinowych czy jubileuszowych nie wydają więcej niż 100 złotych.

Bez względu jednak na to, na jakie zestawy prezentowe ostatecznie zdecydujemy się, warto zwrócić uwagę na to, aby były one oryginalne, zapamiętane i wywoływały niezapomniane emocje.

Nie ulega wątpliwości, że kupno zestawu prezentowego jest niebywałą wygodą. Ogranicza nasz czas, ponieważ nie musimy biegać od sklepu do sklepu w poszukiwaniu idealnego upominku, nie musimy również godzin spędzać przed komputerem przeszukując oferty sklepów internetowych. Jednak nie brakuje osób, dla których kupno takiego upominku jest czymś w rodzaju drogą na skróty. Tradycjonaliści wychodzą z założenia, że nie ma lepszego podarunku niż ten, który będzie idealnie dobrany. A żeby taki był, musimy dokładne rozeznać się w zainteresowaniach adresata i dołożyć wszelkich starań, aby zakupiony upominek był dla niego prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Jedna myśl nt. „Zestawy prezentowe – dla wszystkich?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.