Zdalnie sterowane roboty Hexbug, czyli zabawki dla VIPa

By | Lipiec 25, 2014

hexbugWielu rodziców ma jeden i ten sam problem – jaki prezent dla dziecka wybrać? Bijemy się ze swoimi myślami, szukając czegoś niedrogiego, ale jednocześnie unikalnego i z nutką fantazji.

Niektórzy rodzice podążają za modą i wybierają zabawki, które naszpikowane są technologią. Inni wracają do przeszłej epoki, skupiając się na zabawkach tradycyjnych. Mamy jeszcze na horyzoncie zabawki, które uczą. Wybór nie jest prosty.

Od czego więc zacząć? Od podziału na płeć. Wiadomą rzeczą jest to, że chłopiec nie będzie bawił się lalkami, a dziewczynka samochodami lub robotami. Drugi czynnik to wiek.

Mały bobas z pilotem od zdalnie sterowanego auta? Prędzej zrobi sobie krzywdę, niż zdąży się pobawić. Rodzice, którzy podchodzą rozważnie do tematu prezentów (a tylko takie podejście jest tolerowane) powinni przed zakupem zabawki sprawdzić, czy producent pozwala na zabawę dla określonego przedziału wiekowego. Dla nieco starszych dzieci polecamy zabawki Hexbug – zdalnie sterowane roboty, auta i samoloty, które nie tylko przyniosą wiele frajdy dla maluchów, ale także rozwiną umiejętności koordynowania równowagi, planowania pewnych działań lub po prostu dadzą świetny fundament pod rozwój wyobraźni.

Zabawki Hexbug nie są typowymi robotami lub zdalnie sterowanymi uciechami. To wysokiej klasy technologia, która przybiera postać zwierzaków. Zwykle pająków lub innych robali. Oczywiście w ofercie producenta znajdują się też inne modele (dla tych, którzy nie przepadają za zdalnie sterowanymi pająkami). Roboty są solidnie wykonane, widać w nich kunszt i technologię. Mają przezroczystą obudowę, przez co dziecko może z bezpiecznego miejsca obserwować wszystkie mechanizmy.

Dodatkowym atutem zabawek Hexbug jest możliwość ich modernizacji. Rodzice kupując zdalnie sterowane zabawki mogą rozbudzić w maluchu pasję inżyniera, która zaprowadzi go na sam szczyt. Warto więc wybierać zabawki bezpieczne, stosunkowo tanie i oferujące dzieciom mnóstwo radości i szansę na rozwój. Takie są właśnie roboty Hexbug, które zdobywają polski rynek i szturmem podbijają serca maluchów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.