Zapachy dla nowoczesnych, młodych kobiet

By | Maj 14, 2014

zapachyKosmetyki zapachowe to jeden z najpopularniejszych segmentów w ramach rynku kosmetyków. Kupują je kobiety po to, aby poczuć się wyjątkowo i zachwycić innych swym niebanalnym zapachem.

Różnorodność w tym zakresie jest ogromna. Poniżej zaprezentujemy jedną z marek oferujących intrygujące zapachy dla dziewcząt.

Perfumy oraz zapachy

Zapach jest jednym z tych elementów, które potrafią sprawić, że przeciętny człowiek staje się osobą niezwykle atrakcyjną. Stąd też, przemysł perfumeryjny stanowi z jedną z bardziej ekskluzywnych i dynamicznie rozwijających się branż, w której wciąż poszukuje się nowe zapachy.

Perfumy to mieszanina związków zapachowych zwanych olejkami eterycznymi, środków homogenizujących oraz rozpuszczalnika, którym zazwyczaj jest alkohol. Na rynku sprzedawane są zarówno prawdziwe perfumy posiadające wysoką zawartość olejków eterycznych (od 20 do 43%), jak i wody perfumowane (eau de parfum) i wody toaletowe (eau de toilette) o mniejszej zawartości olejków eterycznych.

Wszystkie rodzaje kosmetyków zapachowych charakteryzują się szczególną – potrójną budową. Kompozycja perfum składa się akordu wysokiego, który jako pierwszy uwalnia się ze skóry, akordu średniego oraz akordu bazowego, w skład którego wchodzą najcięższe zapachy uwalniane po około dwóch godzinach od aplikacji.
Wśród perfum i pozostałych kosmetyków zapachowych można wyszczególnić kilka kategorii zapachów. Należą do nich zapachy cytrusowe – zwane także owocowymi, kwiatowe – będące najpopularniejszą i najbardziej lubianą przez kobiety kategorią, szyprowe, aldehydowe, orientalne, paprociowe, drzewne oraz tytoniowo – skórzane.

C-Thru – marka dla nowoczesnych dziewczyn

Marka C-Thru to stosunkowo młoda marka, która oferuje zapachy przeznaczone głównie dla młodych i nowoczesnym kobiet, które szczególnie cenią sobie styl oraz pragną wyróżnić się z tłumu.

Cechą charakterystyczną marki C-Thru jest zwracająca uwagę elegancka i przeźroczysta buteleczka, która od środka oprócz wody toaletowej zawiera także szklane koraliki – znak rozpoznawczy marki. Wszystkie produkty doskonale nadają się nie tylko do stworzenia wokół kobiety wspaniałej zapachowej aury, ale także do pielęgnacji ciała. Każdy z zapachów wyprodukowany jest w pełnym zestawie kosmetyków, w skład którego wchodzą woda toaletowa, dezodorant w sprayu, dezodorant natural spray oraz żel pod prysznic.

C-Thru poleca w ramach marki 6 ekscytujących zapachów. Każdy z nich charakteryzuje się inna kompozycją zapachową. Emerald shine to dominacja świeżości, lovely garden to kompozycja kwiatowo – owocowa a black beauty składa się z zapachów cytrusów i ziemnych przypraw. Charming love to z kolei uwodzicielki zapach kwiatowo – owocowy, a blooming sence odkrywa uroki cytrusów, owoców i drzewa sandałowego. Najnowszy zapach marki C-Thru – coral dream przywołuje wrażenia tropików i egzotyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.