Zakupy grupowe, czyli co oprócz wynagrodzenia może dać pracodawca…

przez | Sierpień 22, 2013

shoppingW obecnych czasach coraz bardziej zyskują na popularności pozapłacowe świadczenia od pracodawców w postaci wejściówek na siłownie czy biletów do kina. Liderem wśród placówek świadczących tego typu usługi jest Benefit Systems. 

Dzięki tej firmie pracownicy mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek w ramach programów sportowych, edukacyjnych, turystycznych i gastronomicznych.

Pracodawca szanuje życie rodzinne

 

Wiele korzyści daje również korzystanie z platformy benefitdeals.pl, które oferuje wachlarz usług oparty na idei zakupów grupowych. Program Benefit pozwala pracownikom  atrakcyjnie zorganizować urlop, długi weekend czy wakacje dla dzieci.

 

Program Benefit Deals składa się z dwunastu kategorii, z których najciekawsze to zdrowie, turystyka, ubezpieczenia, edukacja i rozrywka. Każda z nich zawiera interesujący pakiet okazyjnych usług. Przykładowo, w ramach  kategorii dom i rodzina, możemy uzyskać rabaty na usługi w pralni ekologicznej, usługi szewskie lub krawieckie, a także zniżki do sal zabaw. Dzięki platformie benefitdeals.pl zapewnimy opiekę weterynaryjną naszym pupilom.

 

Poprzez tę witrynę można umilić wolny czas naszym dzieciom. Obozy tematyczne oraz półkolonie, to nie wszystko. Znajdziemy zniżki na strzelnicę, jazdę quadem lub wycieczkę do parku linowego. Poprzez benefitdeals.pl dzieci mogą także rozwijać zainteresowania sportowe w postaci gry w tenisa, zajęć z baletu czy ćwiczeń akrobatycznych. W ofercie są też bardziej praktyczne rabaty jak np. zakup kompletu podręczników czy strzyżenie włosów.

 

Dzięki takim programom jesteśmy w stanie zaoszczędzić wiele pieniędzy niezbędnych do prowadzeniu domu i zapewniania wypoczynku naszym pociechom. Twórcy platformy benefitdeals zwrócili też uwagę na to, że wiele osób posiada zwierzęta domowe. Tego rodzaju zniżki są świetnym narzędziem zdobywania zaufania  pracowników, gdyż mają oni wrażenie, że pracodawca doskonale zna ich potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.