Yves Rocher – natura dba o kobietę!

By | Maj 7, 2010

Nic bardziej nie pomaga naszemu ciału, jak natura. Dlatego też, sporym zainteresowaniem cieszą się te kosmetyki, które powstają w oparciu o bazę naturalnych składników. Kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy a także, kosmetyki zapachowe o niepowtarzalnych kompozycjach to główny produkt, który oddaje w nasze ręce jego producent – uznany na całym świecie francuski koncern Yves Rocher.
To imperium kosmetyczne, zajmuje pierwsze miejsce wśród firm z branży kosmetycznej, niepodzielnie od czasów swojego powstania – był to rok 1959.
W obecnej chwili koncern specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży wysyłkowej, dzięki której zyskuje jeszcze większe zainteresowanie i uznanie wśród szerokiego grona zainteresowanych.
Kosmetyki na bazie roślin morskich, kosmetyki lecznicze a także produkty kosmetyczne pielęgnacyjne dla młodzieży – a wszystkie te produkty, opatrzone symbolem: wysoka jakość, nieuczuleniowe, bezpieczne i przede wszystkim luksusowe – zyskują z roku na rok, coraz większą swoją popularność.
Nie przeraża ich dość wysoka cena, bo przecież, gdy chodzi o urodę to żadna cena nie gra roli, tym bardziej, gdy w grę wchodzą markowe i sprawdzone produkty.
Ciekawostka: w 1990 roku powstało pierwsze Centrum Urody w Polsce, którego działalność oparta jest właśnie o tę markę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.