Wyjątkowe torby Burberry

By | Marzec 30, 2014

torbaDom mody Burberry to jedna z najpopularniejszych marek odzieżowych pochodzących z Wielkiej Brytanii. Na świecie zasłynęła z wysokiej jakości produktów, wśród których – poza ubraniami – znajdują się również dodatki takie, jak choćby czarujące torby Burberry. Chociaż ich fason nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle wielu toreb dostępnych na światowym rynku, to jednak należy podkreślić, że słyną one z charakterystycznego, rzucającego się w oczy wzoru.

Torby marki Burberry pokryte są eleganckim, kraciastym wzorem, co stało się już swoistym znakiem rozpoznawczym tego typu produktów. Jest on rozpoznawalny na całym świecie, a to spowodowało, że uznano go nawet za jeden najczęściej kopiowanych znaków towarowych na globie. Chociaż podróbki działają na niekorzyść domu handlowego, to jednak trzeba przyznać, że szeroko kopiowane są jedynie towary najbardziej prestiżowych firm, co powinno być pochwałą dla Burberry.

Z reguły torby Burberry są produktami o sporych rozmiarach, przez co świetnie nadają się do noszenia zarówno na co dzień, jak i na poważniejsze okazje. Niemniej jednak, trudno raczej byłoby dopasować je do wieczorowej sukni, gdyż w ofercie raczej nie pojawiają się kopertówki. Z torbami tej marki dumnie pokazują się gwiazdy kina i estrady, a to powoduje, że zainteresowanie takimi torebkami wśród zwykłych kobiet także jest spore. Kojarzone z luksusem, a do tego atrakcyjne pod względem wizualnym i po prostu modne – są trendy o każdej porze roku!

One thought on “Wyjątkowe torby Burberry

  1. DanielLubryczynski

    nie jestem zwolennikiem wydawania astronomicznych sum na dodatki, ale myślę, że taka torba to dobry zakup. Może służyć przez lata i nie wychodzi z mody

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.