Wybieramy zabawki dla dziewczynek

By | Kwiecień 27, 2010

Poszukując dla swojej córeczki czy wnuczki, najbardziej fascynującej zabawki, naszą uwagę powinna zwrócić dość nowa linia zabawek przeznaczonych dla dziewczynek w różnym wieku. Zabawki dla dziewczynek, o jakich mowa to dostarczająca milusińskim licznych okazji do naprawdę udanej i wesołej zabawy linia zabawek określanych, jako Littlest Pet Shop, czyli świat miniaturowych, sympatycznych oraz bardzo kolorowych zwierzaków. Zwierzaki są o tyle ciekawe i atrakcyjne, że poruszają one głowami, a liczne akcesoria i gadżety sprawiają, że zabawa nimi staje się prawdziwą wielogodzinną przyjemnością. Zwierzaki mogą być kąpane, czesane a nawet ubierane. Zwierzęta są jeszcze małe, więc niejeden zestaw posiada takie akcesoria jak smoczki czy butelki z mlekiem. Zabawki są tak opracowane by zawsze cieszyły i nigdy nie nudziły małych pociech. Na przykład, gdy dziecko zechce nakarmić swojego pupila, ten wyciągnie języczek by się napić lub zjeść. Gdy z kolei będzie wołał „siusiu”, a dziecko nie zareaguje na tą potrzebę zwierzak autentycznie się załatwi. Jeśli nie będzie się nim odpowiednio zajmowało to pupil może zachorować lub głośno płakać.

Do poszczególnych zestawów dość często dodawane są specjalne walizeczki, które umożliwią dziecku bezpieczne przewiezienie lub przeniesienie swojej zabawki wszędzie tam, gdzie dziecko się znajdzie w danej chwili.

Na korzyść zabawek od tego producenta, przemawiają także ich liczne zalety. Takie jak: wytrzymałość, dobra, jakość, kolory, łatwość montażu i demontażu, przenośne, lekkie.

Inną dość ciekawą propozycją zabawek dla dziewczynek mogą okazać się też niezwykle realistyczne, bardzo starannie wykonane figurki Schleich przedstawiające zwierzęta.

One thought on “Wybieramy zabawki dla dziewczynek

  1. twister Post author

    A skoro już o zwierzakach zabawkach mowa, to mrozy idą, więc przypomnę, że dla tych żywych trzeba zakupić odpowiednie ocieplacze, jedzonko no i budę (np: http://domwogrodzie.pl/5-buda-dla-psa) – jeśli ktoś psa trzyma poza domem.
    Hawk!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.