Worek treningowy Rebelline

By | Luty 4, 2012

boxBoks to jest to, co prawdziwe tygryski lubią najbardziej! Siła, stalowe mięśnie i wygląd kulturysty – to można wypracować tylko na siłowni – albo… z dobrym workiem treningowym podwieszonym w domowej siłowni.

Worek treningowy Rebelline, mocowany na masywnym łańcuchu – pozwala na ćwiczenie ciosów i daje gwarancję stabilności i niezawodności.

Nie uszkodzą go nawet najmocniejsze uderzenia – w końcu wyprodukowano go tak, by dzielnie znosił siłę męskich mięśni! Worek obszyto specjalnym materiałem: plawilem, który dzięki wzmocnieniom nie pruje się tak szybko jako standardowe worki treningowe, ani nie pęka pod naciskiem mocnej siły ćwiczącego.

Super mocne i wytrzymałe nici rdzeniowe z tzw. powlekaniem ślizgowym dają całości solidność i trwałość – nie rozejdzie się, nie rozczłapie i będzie długo służył w domowej „siłce”. Mocno ubity!

Worek treningowy dobrze znanej i renomowanej dziś marki Rebelline może być spokojnie używany w wielu różnych sceneriach: w naszych domach i przydomowych siłowniach (specjalny pokój, strych czy dostosowana piwnica), profesjonalnych salach treningowych, zwykłych salkach gimnastycznych ale i w klubach bokserskich – świetnie się sprawdza!

Ćwicz, uderzaj, działaj!