Valeo – marka doskonałych wycieraczek

przez | Marzec 5, 2014

lusterkoWycieraczki samochodowe to jeden z elementów samochodu, który odpowiedzialny jest za odpowiednią widoczność – niezbędną do bezpiecznej i komfortowej jazdy. Warto zatem własny samochód zaopatrzyć w wycieraczki najlepszych firm specjalizujących się w produkcji akcesoriów samochodowych, których produkty będą długo i niezawodnie służyć naszemu bezpieczeństwu.

Valeo – innowacyjna marka

Valeo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek akcesoriów samochodowych. Produkowane przez nią wycieraczki Valeo gwarantują doskonałe usuwanie zanieczyszczeń oraz bardzo wydajne odprowadzanie wody lub innych opadów z szyb samochodowych w trakcie jazdy. Co więcej, Valeo wykorzystuje do produkcji swoich wycieraczek specjalną mieszankę gum, która jest niezwykle strzeżoną tajemnicą firmy.

Technologia ta wykorzystuje 2 rodzaje surowca – syntetyczny zapewniający wysoką trwałość produktu oraz gumę naturalną, która z kolei zapewnia wysoką jakość oraz wydajność wycierania.
Poniżej przedstawimy najnowszy produkt reprezentujący innowacyjne osiągnięcia technologiczne Valeo.

Wycieraczki XTRM – najnowszy produkt marki Valeo

Wycieraczki XTRM to najnowsza oferta firmy Valeo, która proponuje płaskie wycieraczki tak zwane Flat-Blade, charakteryzujące się jednolitą konstrukcją. Zastąpiły one wykorzystywaną dotychczas konstrukcję przegubową.

Wycieraczki Valeo tej kategorii mają bardzo dobre właściwości aerodynamiczne i akustyczne. Posiadają innowacyjną budowę, w ramach której na zewnątrz wycieraczki nie występuje metalowy szkielet. Został on wtopiony w konstrukcję, co doskonale poprawia przyczepność pióra do szyby. Dzięki temu znacznie poprawiono właściwości aerodynamiczne wycieraczek – przylegają one do szyby nawet podczas szybkiej jazdy. Wycieraczki Valeo XTRM gwarantują niezwykle wysoką jakość ścierania, dzięki równomiernemu rozłożeniu nacisku na całej długości pióra. Podczas prac emitują niski poziom hałasu i wibracji.

Te wycieraczki Valeo wyposażone zostały w specjalny adapter, który umożliwia ich montaż na 87% wszystkich samochodów. Podobnie jak wcześniejsze produkty marki Valeo, wyposażone zostały one także w specjalną kontrolkę zużycia, dzięki której nawet najbardziej niewprawny kierowca będzie wiedział, kiedy wycieraczki się zużyły i należy wymienić je na nowe.

Jedna myśl nt. „Valeo – marka doskonałych wycieraczek

  1. marek

    jest duży problem z doborem wycieraczek które maja dobra nie parciejąca gumę powodująca skrzypienie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.