Szukasz miejsca dla siebie? Zamieszkaj w dzielnicy Warszawy Bemowo

By | Lipiec 29, 2013

wannaTrudno znaleźć dobre i niedrogie mieszkanie w Polsce

Na pewno u każdego w życiu przychodzi taki moment kiedy zaczyna myśleć o przyszłości i szukać odpowiedniego dla siebie miejsca. Niestety w rodzimych miastach nie za dobrze wygląda sprawa inwestycji tego typu,szczególnie takich, które są atrakcyjne cenowo dla młodych ludzi.

Na szczęście niektórzy deweloperzy rozumieją, że młodych ludzi przeważnie nie stać na bardzo drogie i luksusowe mieszkania. Z tego powodu coraz częściej budowane są wysokiej klasy osiedla, ale pozbawione zbędnych dodatków wpływających na cenę lokali.

Właśnie z ofert tego typu najczęściej korzystają młodzi ludzi oraz ich rodziny. Dzięki temu mogą one znaleźć swój własny kąt i nie wydać na to wszystkich oszczędności. Świetnym przykładem takiego osiedla jest Young City, które powstaje na Warszawskim Bemowie. Pamiętajmy też, że aktualnie wszystkie nowe mieszkania Warszawa oferuje zdecydowanie taniej niż zwykle.

Young City – osiedle stworzone z myślą o mniej zamożnych ludziach

Projekt osiedla mieszkaniowego Young City to przykład ciekawej inwestycji mieszkaniowej, która jest w stanie zaspokoić potrzeby wielu młodych i nieco mniej zamożnych ludzi. Osiedle budowane jest w dzielnicy Bemowo, dzięki czemu pozwala na życie w oddaleniu od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie gwarantuje świetny dostęp do wszelkich wygód, które niesie ze sobą wielkie miasto.

Dzielnica posiada niezwykle dobrze rozwiniętą infrastrukturę, a także zapewnia świetną komunikację z pozostałymi dzielnicami stolicy. W rezultacie można bardzo szybko i sprawnie dotrzeć w każde miejsce, w tym do pracy, szkoły czy centrum handlowego. Oczywiście to nie jedyne atuty tego osiedla.

W zamyśle ma ono stanowić połączenie tradycyjnych, sprawdzonych rozwiązań z młodzieńczym duchem i energią. Jego budowa podzielona jest na dwa etapy, w wyniku których mają powstać mieszkania w ilości 300.

Budynki będą miały nowoczesną formę architektoniczną, będą tworzone jako niska zabudowa (czteropiętrowa) oraz otoczone będą dużą ilością zieleni, która znacznie uatrakcyjni okolicę. Jest to idealne miejsce dla ludzi posiadającej mnóstwo energii, a jednocześnie poszukujących spokojnego i interesującego miejsca do zamieszkania. Oczywiście najlepiej przekonać się o wszystkim osobiście i zobaczyć na własne oczy co inwestycja mieszkaniowa tego typu ma do zaoferowania. Z pewnością nikt nie poczuje się nią rozczarowany i znajdzie tam mieszkanie, które w 100% spełni jego wymagania. To naprawdę godne polecenia osiedle mieszkaniowe z niewyśrubowanymi cenami, które sprawią, iż na mieszkanie tutaj będzie stać wielu młodych ludzi.

Zobacz także: www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl

One thought on “Szukasz miejsca dla siebie? Zamieszkaj w dzielnicy Warszawy Bemowo

  1. Ameba

    Piękna okolica to fakt:)
    Warszawa w ogóle ostatnio dużo przyjemniejsze ma inwestycje jeśli chodzi o nowe domy, niż jeszcze parę lat temu. Więcej klimatu, polotu i przyrody.
    A że wiele osób kupuje coś pod wynajem, to można się załapać na fajnie mieszkanie czy dom do wynajęcia w stolicy (ceny np tu: http://www.ihouse.pl/warszawa/wynajem/dom-lub-blizniak) i mieć chatę „cacuszko”.:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.