Sklep internetowy- rozwiązanie w kryzysowej sytuacji

przez | Listopad 21, 2013

butyKto kupuje w sklepach internetowych? Na to pytanie do niedawna odpowiadano, ze są to ludzie młodzi, najczęściej mieszkańcy miast. W obecnym czasie kupujący są bardziej zróżnicowani, gdyż do tej formy zakupów przekonali się również ludzie w średnim wieku i starsi. To zaś, że Internet dociera już niemalże do każdego miejsca w Polsce przyczynia się do rozwoju sprzedaży w sieci. Coraz więcej pań tam właśnie kupuje kosmetyki, ubrania i obuwie damskie.

Sklep internetowy czy serwis aukcyjny stał się wybawieniem dla mężczyzn, którzy już nie muszą wybierać się ze swoimi partnerkami na zakupy w galerii – wystarczy tylko, że zerkną w monitor i wyrażą swoje zdanie. Zresztą mężczyźni równie chętnie korzystają z zakupów w sieci.

Kobiety za pomocą Internetu najczęściej kupują firmowe obuwie damskie. Sklep internetowy stał się przestrzenią, pełną okazji, promocji i rabatów. Markowe buty najlepiej kupić na Allegro czy też w innym serwisie z ogłoszeniami. Najpewniejszym źródłem będzie jednak internetowy sklep. Wszystkie znane marki stworzyły już swym klientom taką możliwość. Dla kobiet jest to bardzo wygodne z jeszcze jednego powodu (pomijam już cenę i wybór).

Czasami zdarza się tak, że bardzo podoba  się nam  jakiś model buta konkretnej marki i akurat nie ma naszego rozmiaru czy wybranego przez nas koloru. Sprzedawca  (jeśli jest miły i zaangażowany w swoją pracę)sprawdza wtedy, czy gdzieś sklep tejże sieci  nie ma na magazynie takiego modelu. Niejedna z nas była w takiej sytuacji i niestety niejedna odeszła z kwitkiem. Okazało się bowiem, że wymarzony przez nas model leży gdzieś na magazynie oddalonym ponad sto kilometrów od naszego miejsca zamieszkania. Żadna z nas nie pojedzie tak daleko by kupić buty.

Pomyślmy w takich sytuacjach o sprzedaży wysyłkowej. Chcemy kupić unikatowe obuwie damskie w sklepie internetowym (najlepiej danej marki)  jest idealnym rozwiązaniem. W sieci z pewnością znajdziemy wymarzony model w naszym rozmiarze i kolorze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.