SHAVE-LAB prezentuje stylowe maszynki do golenia

By | Styczeń 28, 2014

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu w swojej ofercie produkty marki SHAVE-LAB, prezentującej szeroką gamę golarek / nożyków / akcesoriów dla Niej i dla Niego.

Jest to nowa, prężnie rozwijająca się marka na rynku europejskim. Kolebką SHAVE-LAB są Niemcy, gdzie w ciągu pierwszego roku istnienia, zdobyła zaufanie ogromnej liczby klientów.

Teraz, SHAVE-LAB dostępny jest również w Polsce.

Zgodnie z polityką firmy, produkty marki SHAVE-LAB dostępne są do zakupienia ekskluzywnie poprzez e-shop, co dodatkowo podnosi prestiż marki i daje możliwość indywidualnej obsługi każdego z klientów.

Firma Smartline jest wyłącznym dystrybutorem tej marki na terenie Polski.

SHAVE-LAB, jako ekskluzywna marka przeznaczona jest dla estetów, indywidualistów, dla miłośników piękna oraz prawdziwych wartości. Stylowe modele golarek zaprojektowane i przygotowane przez SHAVE-LAB, z pewnością przemienią codzienne golenie w ekstrawagancki rytuał.

Golarki SHAVE-LAB, wychodzące spod rąk niemieckich projektantów to odważny design dla Niej i dla Niego. Dzięki swojemu stylowi, funkcjonalności i jakości, marka szybko dąży do pozycji lidera. Szerokie portfolio maszynek w kolorze czarnym dla Niego lub białym dla Niej, które można dowolnie łączyć z różnymi modelami ostrzy.

SHAVE-LAB to idealnie rozwiązanie, odpowiadające zróżnicowanym wymaganiom i potrzebom zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów na shave-lab.pl

Czas na SHAVE-LAB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.