Relaks i zdrowie dzięki… wannie

By | Lipiec 26, 2012

wannaCzasem najprostsze czynności, które mają na celu ochronę czy też polepszenie stanu naszego zdrowia nie wystarczają. Same zdrowe odżywianie się, czy też częsty ruch mogą nie wystarczać.

Dobrze jest natomiast wiedzieć, jak poszerzyć spektrum zabiegów pozwalających jeszcze lepiej dbać o siebie i swoje samopoczucie. Warto zastanowić się nad zakupem dowolnego urządzenia pozwalającego na przeprowadzanie zabiegów rodem ze spa we własnym domu.

Do takich należą maty ozonowe. Dzięki nim możliwa jest kąpiel perełkowa, czyli swego rodzaju hydromasaż.

Jakie właściwie są wskazania do korzystania z takiej maty?

Otóż wcale nie trzeba chorować, żeby cieszyć się jej działaniem. Zdrowe osoby mogą z powodzeniem używać jej do relaksu czy profilaktyki. Mata ozonowa jednakże wspomaga leczenie takich chorób jak nadciśnienie tętnicze, nadpobudliwość i nerwice, stany zapalne skóry, grzybica, a także schorzeń naczyń obwodowych. Pozwala się zrelaksować. Zaleca się używanie ich także podczas rehabilitacji po urazach różnego typu.

Przyniesie ulgę także kobietom borykającym się z bolesnymi miesiączkami i pomoże w bardziej pospolitych dolegliwościach, jak np. wzdęcia czy nadpotliwość stóp.

2 thoughts on “Relaks i zdrowie dzięki… wannie

  1. twister Post author

    O tak… maty ozonowe to jest rewelacja w czystej postaci. Testowaliśmy cała rodziną u znajomych, a teraz mamy własną – kupioną przez nokaut, wersja Universal 1200 DR FRENKEL z takim wypasionym pilotem.
    Polecamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.