Postaw na ruch i piękną sylwetkę

przez | Luty 2, 2012

Obfite ciało jest główną przyczyną narzekań i kompleksów wielu kobiet. Mając nawet prawie perfekcyjną budowę ciała, ciągle jesteśmy w stanie znajdować dalsze jej mankamenty – obfite uda, zbyt duży rozmiar ubrań itp. Nastrój poprawiamy sobie opychając się słodkościami, nabywając nowe ubrania lub kosmetyki, czy nawet przez zwyczajne zdobienie paznokci (o tym do poczytania na http://www.uroda.com/artykuly/Dlonie/Stylizacja_paznokci ).

Jednak jeśli pragniemy mieć ciało doskonałe, musimy prowadzić aktywny tryb życia. Polepszy nasze zdrowie i codzienny nastrój, a także wpłynie na wygląd naszej sylwetki. Jeśli trudno jest nam się samym zmotywować, możemy dołączyć do klubu sportowego. Joga, pilates, zumba czy aerobik to bardzo przyjemne rodzaje aktywności fizycznej, które pomagają w wygimnastykowaniu pięknego ciała. Aktywność sportowa jest również istotna, jeśli jesteśmy w „stanie błogosławionym”.

Ćwiczenia w ciąży pomagają przy porodzie, a również wywierają świetny wpływ na matkę i dziecko. Pozbycie się zbędnych kilogramów tuż po przyjściu dziecka na świat nie jest już wtedy aż tak trudne. Prowadzenie aktywnego trybu życia może sprawić, że pozbędziemy się części kompleksów.

A przy częstym przeprowadzaniu ćwiczeń zostaniemy też bardziej zadowolone i usatysfakcjonowane z siebie.