Paprocki i Brzozowski

By | Kwiecień 29, 2013

modelkaPaprocki i Brzozowski to najsłynniejszy duet wśród polskich projektantów mody. Panowie rozpoczęli swoją działalność w 2000r. Ich praca jest jednocześnie ich największą pasją. Co więcej, jest w stu procentach zgodna z ich wykształceniem, ponieważ zarówno Mariusz Brzozowski, jak i Marcin Paprocki ukończyli studia na Wydziale Tkaniny i Ubiory łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Projektantom udało się zdobyć ogólnopolską popularność. Otrzymali wiele nagród branżowych, które dodatkowo podkreśliły prestiż ich marki. W tworzonych przez nich strojach wielokrotnie widujemy gwiazdy kina i estrady.

Paprocki i Brzozowski zabłysnęli już swoją pierwszą kolekcją, którą zaprezentowali w 2003r. Od razu spodobała się ona specjalistom. Magazyn ELLE uhonorował ich nawet nagrodą dla najlepszych projektantów roku. To sprawiło, że ich kariera zaczęła rozwijać się w bardzo szybkim tempie. Chociaż najwięcej nagród zdobyli w Polsce, to jednak doceniano ich również w Europie.

Kolekcje odzieżowe marki Paprocki&Brzozowski wyróżniają się oryginalnością i zaskakującymi koncepcjami. Do ich szycia wykorzystywane są interesujące materiały, które po połączeniu dają zachwycające efekty. Dodatkowo, projektanci dbają również o najdrobniejsze elementy, które dają wyrafinowaną i nowoczesną całość. Taki styl świetnie wpisuje się w potrzeby dzisiejszych kobiet, co sprawia, że duet projektancki nie narzeka na brak klientek i stale jest doceniany przez specjalistów z branży modowej.

One thought on “Paprocki i Brzozowski

  1. twister Post author

    Marka fajna, choć jak dla mnie ciut zbyt droga, no ale to przywilej vipowskich ciuchów.
    A co do ubrań, to fajne sukienki na lato – nie tylko takie prosto od projektanta, można sobie pooglądać na allani.pl i nawet dopasować do nich rózne dodatki. Fajny patent, polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.