Oryginalny prezent

przez | Listopad 14, 2013

szczoteczkaŚwięta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi pojawia się coroczny dylemat, co do prezentów dla najbliższych osób. I choć w galeriach handlowych powoli można zacząć odczuwać nadchodzącą moc świąt, to jednak w głowie nadal gości pustka. Co kupić bliskim, aby było jednocześnie ładne i praktyczne?

Warto pomyśleć o kupnie elektrycznej szczoteczki do zębów. W końcu szczoteczki używamy co najmniej dwa razy dziennie, a zatem jest to przedmiot codziennego użytku, który z uwagi na częstotliwość stosowania w szybkim tempie ulega zużyciu. Dlatego z pewnością będzie to praktyczny podarunek.

Nie ma wątpliwości, że elektryczna szczoteczka do zębów jest bezkonkurencyjna w porównaniu ze zwykłą szczoteczką.

Ma ona wiele zalet, jedną z najważniejszych jest umiejętność dokładniejszego i bardziej precyzyjnego mycia zębów niż jest to w stanie uczynić ludzka dłoń. Dzięki temu mamy pewność, że nasze zęby lśnią czystością. A jeśli są czyste, to znaczy również że zapobiegają próchnicy czy chorobom przyzębia, ponieważ perfekcyjnie usuwają zalegające resztki pokarmu.

To wszystko zapewnia nam obrotowa główka, która obraca się z częstotliwością od 6 do 32 tysięcy obrotów na minutę. Dodatkowo, elektryczna szczoteczka do zębów o wiele skuteczniej usuwa płytkę nazębną niż jest to w stanie uczynić jej tradycyjna odpowiedniczka. Dla osób narażonych na powstawanie paradontozy istotną funkcją powinna być zdolność do masowania dziąseł, które dzięki temu zyskują lepsze ukrwienie. W niektórych modelach producent dodatkowo zastosował opcję wbudowanego zegara. Jest to szczególnie lubiane przez rodziców małych pociech, które nie przepadają za długim myciem ząbków.

Elektryczne szczoteczki do zębów mogą stanowić estetyczną dekorację łazienki, dzięki specjalnym uchwytom, które umożliwiają powieszenie ich na ścianie. Jest tak prosta w obsłudze, że poradzi sobie z nią nawet najbardziej zagorzały przeciwnik nowych technologii lub osoba z niską zręcznością manualną, co jest szczególnie przydatne osobom niepełnosprawnym. Można z powodzeniem stwierdzić, że jej używanie jest wręcz intuicyjne. Jedna szczoteczka, a tyle radości. I to dla wszystkich domowników.

Nierealne? A jakże! Urządzenie może być używane przez wszystkich członków rodziny. Wystarczy jedynie mieć pod ręką wymienne końcówki, które z łatwością można zdejmować i zakładać.

Więcej na http://www.domowystomatolog.pl/pol_m_Szczoteczki-elektryczne-135.html

Jedna myśl nt. „Oryginalny prezent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.