Oryginalne pomysły na gwiazdkowe prezenty – wino i sauna

By | Listopad 29, 2013

saunaGwiazdka już za niecały miesiąc, a to oznacza, że najwyższa pora, by rozejrzeć się za prezentami dla bliskich. W tym roku warto postawić na coś oryginalnego, ale jednocześnie gustownego i zachwycającego. Propozycji na zaskakujące prezenty jest wiele. Może zamiast tradycyjnych kosmetyków lub koszul, mężczyźni – czy to mężowi, czy ojcu, czy dziadkowi – warto kupić pod choinkę beczkę alkoholu? Okazuje się, że na rynku dostępne jest beczkowane, wysokiej jakości whiskey, które nie jest nie tylko dobrym alkoholem, ale przy okazji też niezłą inwestycją. Rynkowe ceny whiskey pną się w górę, a to sprawia, że kupowany w większych ilościach trunek może za kilka lat zwrócić się z nawiązką. Chcąc wybrać bardziej spersonalizowany prezent, można poszukać innych alkoholi, które lepiej celują w gust obdarowywanego. Zamiast kupić je w standardowej postaci, wybierzmy te w komplecie z kieliszkami do konsumpcji lub ze specjalnymi stojakami na butelki, które pozostaną pamiątką na dłużej.

Chcąc zaskoczyć kobietę, można natomiast postawić na piękną, elegancką kreację wprost od znanego projektanta. Możemy też podarować żonie, mamie lub babci karnet do sauny. Chwile błogiego lenistwa w gorącym pomieszczeniu podczas, gdy za oknem mróz, to nie tylko relaks, ale także dbałość o zdrowie. Sauna pozwala oczyścić organizm z toksyn, co korzystnie działa i na zdrowie, i na urodę. Poza tym, sauna dotlenia cerę i sprawia, że tkanki są lepiej ukrwione. To poprawia kondycję całego układu krwionośnego, ale też przekłada się na zdrowszy, świeższy wygląd. Poza tym, para wodna ujędrnia i pomaga w walce z cellulitem. Przy okazji, z organizmu uwalnia się nadmiar soli, a to sprzyja chudnięciu i poprawia ogólne samopoczucie. Pamiętajmy jednak, że jednorazowa wizyta nie zdziała cudów, więc zawsze możemy wręczyć w prezencie karnet na kilka wejść lub zakupić cały turnus w SPA, w którym istnieje wolny wstęp saun różnego typu.

One thought on “Oryginalne pomysły na gwiazdkowe prezenty – wino i sauna

  1. AgnieszkaWawa

    Och, ja bym sie nie obraziła gdybym dostała w prezencie jakiś extra voucher do Spa czy na sauny:)
    To oczywiście teraz, bo w przyszłym roku przymierzamy się do zaprojektowania w domu własnej małej sauenki – byłoby super, z tego co wyczytałam na stronie producenta takich saun: http://www.wandex.com.pl/jakie-wymiary-powinna-miec-sauna.html to wcale nie trzeba mieć nie wiem jak wiele miejsca w domu, żeby wygospodarować przestrzeń na małą saunę:)
    Jak będzie gotowa lub decyzja podjęta to na bank sie pochwalę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.