Nietypowe gadżety dla firm

przez | Styczeń 31, 2013

cukierkiWiększość z nas przywykła do tego, że firmy promują swoje produkty i usługi poprzez wręczanie klientom różnych drobnych upominków. Wśród nich niejednokrotnie znajdują się koszulki z logo i nazwą przedsiębiorstwa, czapki, kubki, breloczki, a przede wszystkim – długopisy. Artykuły te stały się już tak powszechne, że powoli tracą swoją moc marketingową. Dlatego też, niektóre firmy szukają ciekawszych, bardziej oryginalnych pomysłów na upominki firmowe. Oto niektóre z tych nietypowych koncepcji.

Istnieją firmy, które w ramach upominków dla swoich klientów wręczają starannie wykonane, często zachwycające swoją prostotą gadżety. Do takich należą m.in. firmowe chusteczki znajdujące się w firmowym opakowaniu. To jedne z tych elementów, których prędzej czy później użyje każdy z nas, więc są w pełni funkcjonalne, a dodatkowo, mają wystarczająco dużą powierzchnie, by zmieścił się na nich napis zawierający nazwę firmy oraz jej logo. Można je zawrzeć zarówno na opakowaniu, jak i na samej chusteczce.

Ciekawą opcją są również cukierki firmowe, które mogą mieć dowolny smak, obojętną postać, byle tylko na ich opakowaniu znajdowała się nazwa firmy, ewentualnie jej znak. Najlepiej, jeśli są one dostępne na ladzie tak, by każdy klient mógł samodzielnie po nie sięgnąć. Cukierki mogą zostać ewentualnie zastąpione czekoladkami, choć z uwagi na nieco większy koszt ich produkcji, nie wszystkim firmom odpowiada takie rozwiązanie reklamowe. Podobnie jest z gumami do żucia, choć są one nieco rzadziej wybierane przez przedsiębiorstwa.

Jedna myśl nt. „Nietypowe gadżety dla firm

  1. twister Autor wpisu

    Jesli chodzi o artykuły reklamowe, to my stawiamy tylko na pióra – mocny kolor i duży napis, bez logo i innych takich dodatków. Liczy się wyrazistość!
    A z samej reklamy to ostatnio zleciliśmy na swoją stronę stworzenie wirtualnej wycieczki (http://www.360stopni.eu/ – to przykuwa wzrok no i zachęca, żeby na żywo zobaczyć to, co wstępnie „odkrywa” prezentacja wycieczkowa online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.