Nietypowa biżuteria marki Hermes

przez | Luty 27, 2014

hermesNietypowe, ale jednocześnie intrygujące i w sumie całkiem ładne, a przede wszystkim ekskluzywne elementy biżuteryjne zostały w tym roku zaprezentowane przez dom handlowy Harrods. Twórcą niecodziennej kolekcji biżuterii jest znany dom mody Hermes. Na czym polega oryginalność proponowanych wyrobów? Cóż… należy szczerze przyznać, że nie są one jednoznacznie piękne i z pewnością nie da się w nich zakochać od pierwszego wejrzenia. Są szczególne, bo rzeczywiście, trudno znaleźć biżuterię podobną do tej stworzonej przez projektantów marki Hermes.

Całość składa się z trzech elementów, do których należą naszyjnik, pierścionek i bransoletka. Hermes postanowił zadbać o to, żeby zestaw jasno wskazywał na to, kto go wykreował, dlatego w ramach zdobień wykorzystywano motyw konia. Należy bowiem przypomnieć, że właśnie to zwierzę znajduje się w logo marki. Z tego tez powodu, kolekcja została nazwana Hermes Galop. Do stworzenia biżuterii wykorzystano złoto oraz diamenty, co powoduje, że kolekcja jest naprawdę wartościowa mimo, że nie każdemu spodobają się wykończenia w postaci końskich łbów.

Faktem jest, iż nie należą one do zdobień zbyt subtelnych i niekoniecznie będą dobrze komponowały się z wieczornymi sukniami. Mogą też nie pasować do delikatnej, kobiecej urody. Mimo wszystko, nie ma wątpliwości, że Hermes Galop znajdzie swoje wielbicielki, które nawet, jeśli nie będą zbyt często wkładały tego zestawu, to przynajmniej chętnie zainwestują w cenny komplet znanej marki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.