Niebanalne propozycje tylko dla bogatych

By | Maj 26, 2010

Dla ludzi o pewnym statusie społecznym wiele rzeczy luksusowych staje się normą. Przyzwyczajamy się do dobrobytu, do wysokiej klasy rzeczy, uczestnictwa w wydarzeniach niedostępnych dla zwykłych śmiertelników. Wiele rzeczy staje się wtedy czymś tak powszechnym, że z czasem nie przynosi już satysfakcji. Szuka się wtedy nowych wrażeń, które mogą zaciekawić, pobudzić do działania.

Oczywiście wszystko zależy od temperamentu, zainteresowań, możliwości. Dla jednych niebanalną formą spędzenia czasu, będzie nurkowanie w niedostępnych dla innych turystów miejscach, dla innych grzebanie w pozostałościach po dawnych starożytnych cywilizacjach odkrytych dopiero co przez zespoły archeologów sponsorowane przez firmę, której jest się właścicielem.
Szukanie niebanalnego zajęcia może doprowadzić do podejmowania działań w zakresie sportów ekstremalnych, ale i do odkrywania w sobie pasji malowania obrazów. Niebanalne rzeczy dla bogatych niekoniecznie muszą wiązać się z czym niezmiernie drogim. Czasami wyzwaniem jest wytrzymać przez tydzień w jednej z renomowanych szkół przetrwania.

Czasami jednak dzięki swojej pozycji można spełnić marzenia z dzieciństwa, albo niezrealizowane pragnienia z okresu dojrzewania, kiedy zafascynowani sztuką budowania łodzi sami marzyliśmy o zrobieniu takiej łodzi. Teraz jest to możliwe – warto spełniać marzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.