Nie poświęcaj zbyt wiele czasu na pielęgnowanie urody

przez | Kwiecień 16, 2012

zadbaj o swoje dłonie

Wszędzie można spotkać panie, które każdą wolną minutę poświęcają pielęgnowaniu urody, jednak znaleźć można również takie, które nie lubią „tracić” cennego czasu na ulepszanie swojego wizerunku.

Dzisiejsze firmy kosmetyczne doskonale zdają sobie z tego sprawę i próbują zadowolić obydwie grupy kobiet.

W sklepach możemy kupić kosmetyki typu dwa w jednym, co stanowi ogromną wygodę i zadowoli drugi typ kobiet. Zamiast kolekcjonować różnego rodzaju produkty kosmetyczne, można zamienić je kilkoma, spełniającymi więcej funkcji. Panie, które każdego poranka muszą się malować, mają możliwość skorzystać np. z podkładów łączących funkcje fluidu oraz pudru.

Makijaż sprawi mniej problemów.

Natomiast zdobienie paznokci sprawić może już duży kłopot niektórym paniom.

Właściwie tylko ich pomalowanie chwilę trwa, dodatkowo schnięcie lakieru, właściwe przygotowanie płytki paznokci przed nakładaniem lakieru…

Takie kobiety powinny korzystać z innych rozwiązań, czyli zlecić zdobienie paznokci innym osobom, zajmującym się tym w sposób profesjonalny. Wykonanie takiej usługi, jak chociażby manicure hybrydowy ( http://www.uroda.com/artykuly/manicure-hybrydowy ) , który pochłania około 40 minut, a daje efekt na blisko 4 tygodnie. Dzięki takiemu zabiegowi nie musimy myśleć o malowaniu paznokci przez długi czas.

Zatem, jak dało się zauważyć, nawet wyjątkowo zapracowane panie są w stanie dopilnować nieskazitelnego wyglądu, a ułatwiają im to firmy kosmetyczne oraz salony kosmetyczne.