Naturalny eliksir młodości jednak istnieje?

przez | Lipiec 26, 2012

Od wieków ludzie głowią się nad tym, jak odwlec w czasie nadejście starości.

Obecnie natomiast żyjemy w czasach, w których propagowana jest młodość. Trudno więc dziwić się, że staramy się zrobić co tylko możliwe, żeby zapobiegać zmarszczkom czy postępowaniu procesu starzenia się także w innych aspektach.

Wydajemy małe fortuny na kosmetyki, które niekiedy przynoszą nikłe rezultaty, dlatego warto wypróbować olej arganowy z Maroka, stanowiący naturalną odpowiedź na wszystkie chemiczne kosmetyki. Przez wielu jest on nazywany właśnie eliksirem młodości, ponieważ ma zbawienny wpływ na skórę. Ten niezwykły olej z Maroko dostarcza skórze niezbędnych składników, odżywia ją, nawilża i ochrania.

Zapewnia jej więc wszystko czego potrzebuje, żeby wyglądać młodo i zdrowo.

Pamiętajmy też, że skóra dobrze nawilżona ma mniejsze skłonności do występowania zmarszczek. Inną zaletą tego olejku jest także możliwość stosowania go jako ochrony do opalania. Przyspiesza powstawanie opalenizny i powoduje, że skóra przybiera przyjemny, brązowo-złocisty odcień, a jednocześnie zapobiega oparzeniom słonecznym.

Może być więc stosowany przez wszystkich członków rodziny, także tych najmłodszych.

5 myśli nt. „Naturalny eliksir młodości jednak istnieje?

 1. AnnaSzi

  A gdzie można kupić taki olej arganowy żeby nie trafić na jakiś cienki sort?

 2. Ankara

  ciekawi mnie jak bardzo jest to produkt popularny wśród naszych celebrytów.

 3. Maksymilka

  Co do tych stężeń olejku arganowego w różnych produktach, to warto dokładnie czytać etykiety, bo czasem pisze że jest argan, a okazuje się, że jest go minimalnie…
  Relatywnie wiele arganu mają produkty z serii ARGAN body care z firmy cece – dużo o nich piszą na blogach np. http://believe-u-can.blogspot.com/2013/12/recenzja-cece-od-sweden-maso-do-ciaa-z.html – no i ja też używam, więc spokojnie można brac od nich bez obawy, że arganu tyle co kot napłakał.

 4. susus

  Nie wiem czy to eliksir młodości, ale uwielbiam olejek arganowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.