Biżuteria marki Esprit

przez | Wrzesień 29, 2013

kolczykiMarka Esprit słynie głównie z tego, że jest jednym z bardziej znanych producentów odzieży przeznaczonej dla kobiet, mężczyzn, a także dzieci. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, że Esprit zajmuje się również wytwarzaniem bardzo eleganckich elementów biżuteryjnych. Najważniejszymi produktami jubilerskimi tej marki są naszyjniki. W ofercie marki można znaleźć naszyjniki o różnych wzorach. Najczęściej same łańcuszki mają mało skomplikowaną, uniwersalną formę, jednak zawieszki, które się na nich znajdują są oryginalne i bardzo wysublimowane. Dzięki temu, naszyjniki Esprit można nosić nie tylko do codziennych ubrań. Z powodzeniem można je włożyć także do stroju wieczorowego, wybierając się na poważniejsze spotkanie.

W kolekcji naszyjników Esprit znajdziemy zarówno produkty o zachowawczych kształtach i delikatnej formie, które będą jedynie uzupełnieniem kompletu biżuterii, jak i takie, które dzięki swojej wyrazistości, staną się głównym punktem naszej stylizacji. Te drugie szczególnie ładnie będą prezentowały się na odsłoniętej szyi, czyli przy strojach z nieco większym dekoltem.

Naszyjniki Esprit są dostępne w butikach tej firmy. Sklepy zlokalizowane są natomiast w ok. 40 krajach świata, w tym również w Polsce. Oprócz tego, markową biżuterię możemy również zamówić drogą internetową ze strony Esprit lub z jednego z portali oferujących luksusową biżuterię. Naszyjniki Esprit są na tyle uniwersalne, że spodobają się kobietom w każdym  wieku. Mogą być przy tym bardzo atrakcyjnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Oczywiście, jak przystało na tak dobrą markę, poza kolekcją naszyjników, Esprit wytwarza ona również inne elementy biżuteryjne. Wśród nich pojawiają się bransoletki, pierścionki czy , które można elegancko łączyć z zachwycającymi naszyjnikami. Większość produktów wytwarzana jest ze srebra, jednak można znaleźć również biżuterię, do której stworzenia wykorzystano złoto oraz dodatki w postaci cyrkonii.

Jedna myśl nt. „Biżuteria marki Esprit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.