Najtańsze rodzaje noclegów w Poznaniu

przez | Sierpień 12, 2012

poznanWeekend za niewielkie pieniądze, o jedna z głównych zasad, wielu turystów, którzy podróżują. Niestety nie każdego jest stać na noclegi Poznań, mające najwyższy standard. Są bowiem turyści, którzy odwiedzają większe miasta w Polsce, ale korzystając z najtańszych rodzajów noclegów.

Poznań jest jednym z większych miast znajdujących się w zachodniej części Polski, do którego bardzo chętnie przyjeżdżają turyści z Niemiec, czy Czech.

Polacy, nie mieszkający w Poznaniu, również bardzo chętnie odwiedzają to miasto, gdyż charakteryzuje się ono niezwykłym klimatem, a dodatkowo ma wiele do pokazania przyjeżdżającym tu gościom. Jeśli chcemy wypocząć niewielkim kosztem tanie noclegi w Poznaniu, oferują przede wszystkim prywatni wynajmujący, którzy dzięki turystom dorabiają sobie do pensji. Jest to bardzo ciekawa forma wypoczynku, nie tylko ze względu na fakt, iż są to tanie noclegi Poznań, ale również ze względu na fakt, iż z wynajmującymi można się zaprzyjaźnić i zawsze kiedy będziemy w Poznaniu, wynajmować u nich tanie noclegi w Poznaniu. Wielu młodych ludzi, dla których liczy się cena, a nie standard, bardzo chętnie korzysta z coraz modniejszych w Poznaniu hosteli, które wyrastają w centrum miasta, jak ciepłe bułeczki.

Pokój, w którym znajduje się dziesięć łóżek, nie jest dla nikogo problemem, gdyż dzięki temu, iż wynajmuje się łóżko, a nie pokój, cena noclegu jest zdecydowanie niższa, niż w hotelu, czy pensjonacie. Hostele bowiem oferują noclegi w bardzo różnym standardzie, począwszy od pokoi jednoosobowych, a kończąc na pokojach wieloosobowych, w których to pokojach śpią ludzie, którzy niekoniecznie siebie znają.

W hostelach wynajmuje się łóżko, a nie pokój, w związku z czym, bywa, tak, iż w jednym pokoju śpią ludzie, którzy widzą siebie pierwszy raz na oczy.

Jest to sposób, aby poznawać nowych ludzi i nowe zwyczaje, gdyż nie każdy jest przyzwyczajony do tego typu wypoczynku. Zazwyczaj noclegi Poznań w hostelach przypadają do gustu studentom, którzy lubią podróżować, ale w dużej mierze zależy im, na jak najniższym koszcie noclegu.

6 myśli nt. „Najtańsze rodzaje noclegów w Poznaniu

 1. twister Autor wpisu

  O mamo… po zdjęciu mostu i tytule wątku lepiej nie pytajcie co sobie pomyslałem o tych tanich noclegach… (pod mostem? hihihi).
  Ja jak miałbym wybrać hotel w poznaniu to stawiam na CityPark – kapitalne miejsce, wygodne łóżka i apartamentowy design w środku.
  kto co lubi ten ma:)

 2. AnnaSzi

  Ja jeszcze mam fajny namiar na tani nocleg we Wrocławiu – w hostelu Centrum są bardzo fajne miejsca noclegowe. Zwłaszcza jak się we Wrocku planuje imprezkę.
  Wprawdzie to nie Poznań, ale też piękne miasto.

 3. Barnaba

  Kurcze, Poznań taki wielki, że mołżiwości jest tu do spania oporowo

 4. Apokaliptyczna

  To jak można, to ja jeszcze podpowiem, że porównujac sobie ceny noclegów w Poznaniu, warto zaglądac na różne strony które pozwalają zarezerwować sobie nocleg taniej niż normalnie w hotelu. W sumie nie wiem jak to działa, ale jak zaklepuję czasem cos przez booking, czy stronę http://www.hotele.pl/poznan to zawsze trochę taniej jest niż normalnie.

  Cóż, takie życie, że zarabiamy mało, mimo, że średnia krajowa jest kosmiczna, więc szukamy tanio…

 5. Aśka

  A ja po prostu lubię się wyspać, nie musze mieć super tanio.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.