Meble łazienkowe – współczesne trendy

przez | Czerwiec 13, 2018

Nowoczesna łazienka nie musi być zimna, surowa i sterylnie gładka. Owszem, współczesny design dąży do wygładzenia krawędzi i ujednolicenia powierzchni po to, by dbanie o ład i porządek nie nastręczało trudności. Brud nie gromadzi się w zakamarkach, łatwiej i szybciej czyści się powierzchnie bez żłobień i wypustek. Wyokrąglone kanty mebli to nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa oraz trwałości. Zwykle to naroża najszybciej się obłupywały i niszczyły, tworząc w efekcie nieestetyczne wnętrze.

Współczesna technologia pozwala perfekcyjnie wykańczać każdy skrawek powierzchni, nadając jej pożądany kształt. Zatem, projektując i tworząc meble łazienkowe, producent korzysta z tych możliwości. W efekcie powstają projekty o tyleż piękne i nowoczesne, co funkcjonalne i trwałe. To korzystny trend i z pewnością nie zmieni się tak szybko. Nasz rynek z powodzeniem tworzy wzory i kolekcje nie ustępujące niczym produktom zachodnich producentów. Wybór mebli łazienkowych producentów polskich jest równie duży i ciekawy, co oferta zachodnich projektantów. Natomiast zdecydowanym atutem jest przystępna cena i możliwość dopasowania mebli łazienkowych do własnych potrzeb.

Co można znaleźć w ofercie mebli łazienkowych?

Chcąc wyposażyć remontowaną lub nowo wykańczaną łazienkę, wystarczy poświęcić odrobinę czasu, wpisując w sieci hasło ‘meble łazienkowe producent’. Ilość otrzymanych wyników i różnorodność ofert z pewnością pozwoli dopasować umeblowanie do własnej koncepcji, choćby najbardziej zwariowanej albo wyszukanej.

Na rynku dostępne są serie mebli łazienkowych w różnych stylach i wersjach kolorystycznych. Najpopularniejsze są stonowane kolory – na przykład pastelowe błękity, delikatne popiele czy subtelne żółcie oraz barwy nawiązujące do kolorów natury – beże i brązy, czernie oraz oczywiście biel. Proste linie i wyokrąglone krawędzie to już standard. Założeniem jest, że meble łazienkowe stanowią bazę aranżacji, a dodatki – które można dowolnie zmieniać, są właśnie dekoracją i nadają całości indywidualnego sznytu.

Korzyści wyboru mebli łazienkowych pod producenta

Zaletą współczesnego wzornictwa jest wykorzystanie dobrych materiałów i tworzenie projektów modułowych oraz uniwersalnych. Dzięki temu, wybierając meble łazienkowe od producenta, który nas przekonał swoją ofertą, zawsze ma się możliwość zakupienia kilku dowolnych elementów z kolekcji. Dokładnie tych, które odpowiadają potrzebom. W zestawach zwykle dostępne są szafki pod umywalkę, wąskie gablotki na nóżkach lub wiszące oraz szafki wiszące przeznaczone do zawieszenia w górnej części pomieszczenia. Jednym z najpopularniejszych producentów mebli łazienkowych w Polsce jest firma Sanitii.pl: http://sanitti.pl/meble-lazienkowe/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.