Max Factor Lasting

By | Październik 3, 2013

kosmetykiTrwały, nie ścierający się kosmetyk, który nie tylko pozostanie na naszej twarzy do końca imprezy, ale również zachowa identyczną konsystencję, jak podczas jego nakładania, to marzenie wielu kobiet. Poszukiwania takiego idealnego kosmetyku wcale nie muszą zakończyć się totalnym niepowodzeniem. Wręcz przeciwnie, zakończą się sukcesem, jeśli tylko sięgniemy po produkty Max Factor lasting.

W przypadku tych kosmetyków warto zwrócić uwagę między innymi na doskonały fluid Max Factor lasting Performance make – up. Jest to kosmetyk o trwałej konsystencji, nie brudzący ubrań i utrzymujący się przez cały dzień. Cieszy się on wieloma pozytywnymi opiniami zarówno indywidualnych klientek jak i specjalistek, na przykład kosmetyczek. Bez problemu można dopasować go do każdej cery – nadaje się do cery mieszanej, tłustej, suchej. Będzie doskonałym wyborem w przypadku cery z niedoskonałościami, które świetnie maskuje.

Dodatkową jego zaletą jest występowanie w wielu odcieniach.

Oprócz wysokiej jakości podkładu, na rynku odnaleźć można także pomadki Max Factor lasting. Lasting Colour Lipstick wyróżnia się przede wszystkim trwałością koloru (na co zresztą wskazuje sama jego nazwa). Ponadto przez długi czas od nałożenia ów szminki, pozostawia ona uczucie miękkości, delikatności oraz jedwabistości. Swoiście odżywia usta, co można zaliczyć do jej kolejnych plusów. Jej doskonałą trwałość zawdzięczyć można jej strukturze. W jej skład wchodzą trzy różne pigmenty uzupełnione w domieszkę jedwabistej miki.

Max Factor lasting Coluor Lipstick nadaje się nawet dla wrażliwych ust, których nie uczula oraz nie wysusza. Innymi rodzajami kosmetyków (a konkretniej rzecz biorąc pomadek) typu Max Factor lasting są na przykład Lipfinity lasting Lip Tint czy też Coluor Collections. Podobnie jak w przypadku podkładów Max Factor lasting, w ofercie pomadek tej firmy (również mogących pochwalić się dopiskiem lasting) można znaleźć szeroką gamę różnych, ciekawych odcieni.

Każdy z tych produktów cechuje jednak przede wszystkim trwałość (i nie chodzi tutaj wyłącznie o sam kolor), bowiem zarówno pomadka, jak i podkład długo i w bardzo dobrym stanie utrzymują się na twarzy, bez względu na to, jakim warunkom podlegają i na jakie czynniki zewnętrzne są narażone (niekorzystne warunki atmosferyczne, impreza, na której dużo się je i pije i tym podobne).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.