Kosmetyki dr Ireny Eris

przez | Sierpień 31, 2012

kosmetykDr Irena Eris to, wbrew pozorom, nie jest prawdziwe imię I nazwisko twórczyni jednych z najpopularniejszych, polskich marek drogeryjnych. W rzeczywistości bowiem, założycielką koncernu jest doktor Irena Szołomicka-Orfinger. Ta wykształcona farmaceutka w 1983r. założyła własne, niewielkie laboratorium kosmetyczne, w którym wytwarzano krem. Zajmował się tym tylko jeden pracownik, jednak kosmetyk cieszył się sporą popularnością. To zachęciło dr Irenę do dalszej, wytężonej pracy. Rezultat był niezwykły. Na przestrzeni lat, udało się przekształcić mały zakład rzemieślniczy w jeden z największych, polskich koncernów drogeryjnych. Obecnie zakład dr Irena Eris zatrudnia ok. 800 specjalistów, a w jego ofercie znajduje się kilkaset odmiennych środków kosmetycznych. Natomiast miesięcznie z linii produkcyjnych schodzi tu, bagatela, ponad 2 miliony kosmetyków!

Co ważne, wszystkie kosmetyki produkowane przez firmę są równie skuteczne i bezpieczne dla zdrowia. Z uwagi na odmienne wymagania poszczególnych osób, zdecydowana większość preparatów występuje w różnych wersjach, dostosowanych do innych typów cery, włosów itp. Dzięki temu, każda klientka lub klient mogą wybrać te środki, które są dla nich najlepsze.

Co znajdziemy w ofercie dr Ireny Eris? Poza najważniejszymi produktami, czyli wszelkiego rodzaju kremami do twarzy i do rąk, znajdziemy tu również kosmetyki do włosów, balsamy do ciała, w tym te na cellulit, perfumy, fluidy, preparaty do demakijażu, maseczki, peelingi do ciała.

2 myśli nt. „Kosmetyki dr Ireny Eris

 1. AnnaSzi

  Kiedyś szalałam za tymi kosmetykami:)
  Dziś nadal używam, choć już nie tak namiętnie, bo stawiam tez na inspiracje z dalekiego wschodu (np kosmetyki indyjskie typu szampon z różą Khadi).
  Zresztą dziś jest tyle fantastyczne kosmetyków, że już trudno nawet mówić o tej jednej jedynek ulubionej marce.

 2. twister Autor wpisu

  Takie kosmetyki mogą być dobrym prezentem dla osoby, która ceni sobie markę Eris. Choć wiadomo, kobiety są różne i nie wszystkie lubią jeden konkretny typ kosmetyków, czy w ogóle kosmetyki jako upominek.
  Idą święta, więc szukając czegoś pięknego dla kobiety warto ją o to podpytać, albo poszukać w internetowych pomagaczach, tu fajny artykuł: jak wybrać prezent dla ukochanej. Warto rzucić okiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.