Konsultant ślubny do organizacji naszego wesela

przez | Grudzień 10, 2012

weseleNasi rodzice nie mieli takich potrzeb, sami bowiem wszystkim osobiście się zajmowali, zatem konsultant ślubny nie był im do niczego potrzebny. Ale to były inne czasy, ludzie nie byli tak zabiegani i przygnieceni ilością obowiązków oraz zobowiązań, które na siebie wzięli. To się jednak zmieniło i ludzie co raz częściej sięgają po fachowców, dla których organizacja wesel zarówno tych małych, odbywających się w skromnym, rodzinnym gronie, jak i tych dużych z setkami zaproszonych gości, to chleb powszedni.

Skorzystanie z usług takiego konsultanta to w zasadzie same plusy.

On bowiem weźmie na siebie ciężar zadbania o wszystkie szczegóły związane z naszym weselem począwszy od tego, jak będzie udekorowana sala, a skończywszy na liście dań i utworów, które „będzie musiała” zagrać zamówiona orkiestra.

Dzięki temu nie będziemy musieli się niczym przejmować,

tylko cieszyć własnym szczęściem w gronie rodziny i przyjaciół. 

W jaki sposób jednak znaleźć dobrego konsultanta do organizacji naszego ślubu? Poszukiwania możemy zacząć od Internetu. Wystarczy w wyszukiwarkę Google wpisać, np. frazę „organizacja wesela Warszawa albo „organizacja wesel Lublin”, aby otrzymać przynajmniej kilkanaście wyników ze stronami firm oferujących tego typu usługi.

Inny sposób, może nawet lepszy od poprzedniego to rekomendacja znajomych. Rzucone hasło „organizacja wesel Warszawa” względnie „konsultant ślubny Warszawa” znajdzie z pewnością pośród nich odzew w postaci „namiarów” albo na konkretną osobę, albo firmą, która się już sprawdziła w realizacji tego typu zamówienia.

wesele bukietOczywiście, to nie wszystkie możliwości znalezienia „fachowca od wesel”, ale te dwa sposoby są raz, że najwygodniejsze, dwa, że dzięki nim możemy rzeczywiście znaleźć osobę bądź firmę godną zaufania, a to w przypadku takiej uroczystości rzecz podstawowa – bo czy można sobie wyobrazić większy koszmar niż własny ślub zorganizowany przez partacza?

Chyba raczej nie…

2 myśli nt. „Konsultant ślubny do organizacji naszego wesela

  1. AnnaSzi

    Tak sobie pomyslałam, że ślub to piękna sprawa, ale dzisiejsze młode pary często zastawiają się ponad miarę, że zorganizować wymarzone wesele, załatwic konsultanta, orkiestrę itd itd.
    Ba, nawet biorą pożyczki (bankowe i pozabankowe jak tutaj – lista) a potem borykają sie przez co najmniej rok z ich spłacaniem. Czy gra jest warta świeczki? No nie wiem…

  2. Ankara

    dzisiaj młoda para myśli tylko o oprawie tego dnia,nie skupiają się na swoim uczuciu,ale na tym czym się pochwalić,co by tu pokazać,czego jeszcze nikt nie miał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.