Kolekcje ubrań wypożyczane VIPom

przez | Sierpień 1, 2012

VIPKażdy z nas doskonale wie, że znani i lubiani najczęściej ubierają się w odzież najlepszych marek, wielokrotnie otrzymując stroje wprost od najpopularniejszych projektantów mody. Jednak znacznie mniejsza grupa osób zdaje sobie sprawę z tego, że wiele spośród tych ubrań wcale nie jest kupowana przez gwiazdy. Wielokrotnie okazuje się, że jakiś VIP jedynie wypożyczył ubranie z danego domu mody. Dlaczego tak się dzieje?

Przede wszystkim, luksusowe ubrania są naprawdę bardzo drogie. Buty kosztujące nawet dziesiątki tysięcy dolarów, suknie za setki tysięcy dolarów – chociaż zamożne osoby na nie stać, to jednak niektórzy myślą na tyle trzeźwo, że wcale nie chcą wydawać pieniędzy na coś, co założą tylko raz. Pamiętajmy bowiem, że nie przystoi dwukrotnie wystąpić w tym samym stroju. Domy oraz kreatorzy mody zgadzają się więc jedynie na wypożyczanie swoich strojów. W niektórych przypadkach, ekskluzywna odzież jest udostępniana za opłatą, w innych projektanci pozwalają za darmo wystąpić w ubraniu, które następnie jest zwracane.

Dlaczego jest to opłacalne dla domów mody? To dość oczywiste – gwiazdy robią im świetną reklamę, prezentując się w pięknych i drogich ciuszkach. W efekcie, pozostałe osoby zaczynają mieć ochotę na nabycie gustownych, luksusowych strojów. Jest to tym wygodniejsze dla domów mody, że nie trzeba wydawać środków na nagrywanie spotów reklamowych, a mimo tego najpiękniejsze kreacje i tak docierają do milionów ludzi na świecie, jeśli tylko gwiazda, która je włoży zostanie sfotografowana przez paparazzi.

Niektóre domy mody udostępniają VIPom całe swoje kolekcje, dzięki czemu, znani ludzie ubierają się w nie przy każdej okazji i na bieżąco rozsławiają daną markę. Stają się typowymi ambasadorami tej firmy, co przynosi korzyści marce mającej darmową reklamę oraz gwiazdom, które mogą ubierać się w najlepsze ubrania, nie zawracając sobie głowy ich kupowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.