KEMON – marka, która urzeka

przez | Lipiec 18, 2018

Na polskim rynku kosmetycznym jest wiele firm produkujących szampony, ale szampon Kemon na ich tle się wyróżnia. Jest to jedna z niewielu firm branży kosmetycznej, która dba nie tylko o swoich klientów, ale także o środowisko naturalne. Posiadają wiele certyfikatów to potwierdzających, co bez problemu można sprawdzić. Ponadto wyspecjalizowali się w kosmetykach do włosów, dzięki czemu skupiając się na jednej gałęzi kosmetyki mogą wciąż ją doskonalić.

Marka dbająca o środowisko

Kemon to firma, założona w Bydgoszczy i to między innymi tam posiada swoje fabryki. Szczyci się tym, że wykupiła wiele hektarów ziemi wokół fabryk, aby hodować na nich roślinność naturalną i lokalne zioła. Oczywiście jako dobrze zorganizowana i zarządzana firma sami z wyhodowanych roślin korzystają i testują je jako ewentualne nowe składniki do swoich produktów. Takich jak odżywki, farby, czy szampony Kemon. Trudno oprzeć się marce, która z własnej woli dotuje organizacje dbające o środowisko, tylko dlatego aby wyrównać swoje obciążenie dla środowiska dwutlenkiem węgla. To niebywałe aby wielki koncern skupiał się aż tak na dbałości o ekologię. Czy w związku z tym, że tyle wagi u uwagi przywiązują do dbałości o środowisko naturalne mają czas skupić się na tym, do czego marka została stworzona? Owszem co roku wypuszczane są na rynek nowe linie produktowe a farby i szampony Kemon zdobywają coraz więcej klientów.

Kosmetyki wzbogacone naturą

Oferta produktowa Kemon jest tak szeroka, że z pewnością każdy znajdzie w niej coś odpowiadające właśnie jemu i jego włosom. Szampon Kemon, czy rozjaśniacz lub farba kryjąca, to produkty, które co roku są udoskonalane. Czy kiedykolwiek ktoś słyszał o farbie na bazie jogurtu uzupełnioną odpowiednimi dodatkami organicznymi? Kemon w swojej ofercie posiada takie produkty. Jest również cała linia przeznaczona bezpośrednio dla wegan i zapalonych ekologów. Można wśród nich spotkać np. szampon wzbogacony masłem shea do zniszczonych włosów, albo szampon Kemon https://alluress.com/pol_m_Kosmetyki-do-wlosow_Pielegnacja-wlosow_Szampony-Kemon-736.html z kofeiną i żeń-szeniem przeciwko wypadaniu. Jako firma swoje produkty wykorzystuje także na licznych eventach oraz pokazach. Dzięki swojej działalności zdobywają kolejne rzesze zadowolonych klientów a ich dbałość o każdy produkt jest doceniana przez wiele salonów fryzjerskich. Ponadto Kemon jako marka promuje się na różnych warsztatach nie tylko fryzjerskich, ale także managerskich w różnych częściach kraju. W Październiku tego roku odbędzie się nawet impreza dedykowana marki. Jak widać nawet firma mająca kilkadziesiąt lat nadal może rozwijać skrzydła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.