Jakie etui do LG K10?

przez | Czerwiec 15, 2018

Dla osób planujących kupno nowej wersji smartfona LG K10, wartą rozważenia opcją, powinien być równoczesny zakup szkła hartowanego na ekran i dopasowanego do tego modelu telefonu pokrowca. Trzeba pamiętać, że budżetowy smartfon LG, choć został wykonany z dobrej jakości materiałów, wciąż narażony jest na przypadkowe uszkodzenia. Wystarczy moment nieuwagi, by porysować jego obudowę lub wyświetlacz, o poważniejszych usterkach związanych z upuszczeniem telefonu na ziemię nie wspominając.

Wybierając odpowiednie etui LG K10, nie tylko zmniejszysz ryzyko przypadkowego uszkodzenia swojego smartfona, ale równocześnie możesz spersonalizować jego wygląd zewnętrzny. Jaki zatem rodzaj pokrowca do LG K10 wybrać?

Case jednokolorowe i z nadrukiem

Najprostszym i najchętniej wybieranym rodzajem etui do nowych smartfonów są klasyczne pokrowce typu obudowa/nakładka. Tego typu pokrowiec zabezpiecza boki i tył (obudowę) smartfona przed ryzykiem porysowania, przed różnego rodzaju zabrudzeniami, a do pewnego stopnia również przed wilgocią. Poza tym większość case w pozytywny sposób wpływa na poprawę chwytu (etui wykonane z sylikonu, tworzywa TPU lub twardego plastiku mają zwykle antypoślizgową powierzchnię) oraz zmniejsza ryzyko uszkodzenia delikatnej elektroniki, znajdującej się we wnętrzu smartfona, gdy ten przez przypadek wyślizgnie nam się z dłoni. Wybierając klasyczne etui LG K10, możesz zdecydować się na jego jednokolorową lub kolorową wersję z nadrukiem. W obu przypadkach możesz odmienić oryginalny wygląd telefonu, dostosowując go do swoich indywidualnych potrzeb.

Pokrowce książeczkowe i flip

Tego typu pokrowiec do LG K10 to idealny wybór dla osób, które chcą chronić nie tylko obudowę smartfona, ale i jego ekran. Takie pokrowce polecane są przede wszystkim tym osobom, które noszą telefon w kieszeni z kluczami lub wrzucają go luzem do torebki, plecaka czy torby podróżnej. Dzięki specyficznej budowie książeczkowe etui LG K10 zabezpiecza ekran smartfona przed porysowaniem i nadaje mu bardziej stylowy, elegancki wygląd. Niektóre modele etui typu książeczkowego/flip wyposażone są również w dodatkowe funkcje, które mogą zwiększyć wygodę użytkowania smartfona. Przykładem może być wyposażenie pokrowca w wewnętrzne kieszonki na karty płatnicze lub dokumenty osobiste, czy też zainstalowanie w pokrowcu specjalnego stojaka, dzięki któremu smartfon możemy ustawić pod kątem, w pozycji pionowej.

Jeśli szukasz wyższego poziomu ochrony dla swojego smartfona, możesz zainwestować w pokrowiec pancerny, wykonany z twardych materiałów i wykończony amortyzującym wstrząsy, elastycznym tworzywem TPU lub silikonem.

Artykuł zainspirowany został etui do LG K10 dostępnymi w sklepie https://xgsm.pl/pol_m_LG_K10-12054.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.