Jaki pierścionek przemówi do kobiety?

przez | Czerwiec 30, 2014

brylantW chwili kiedy chcemy się oświadczyć, albo po prostu sprawić niesamowity prezent swojej ukochanej pojawia się problem gustu.

Większość mężczyzn znakomicie zna swoje partnerki, ale i tak czasami trafiają się niezbyt udane prezenty jeżeli chodzi o biżuterię. Jak tego można uniknąć. Należy przede wszystkim dużo pytać i rozmawiać, a następnie jeśli to nie wystarczyło poradzić się nawet specjalisty z zakresu psychologii – oni również znakomicie znają się na takich kwestiach jak kobiecy gust.

Pierścionki z brylantami są w wielu przypadkach trafione, ale jest pewna grupa kobiet, która wręcz alergicznie reaguje na brylanty. Dlatego znajomość partnerki w sposób perfekcyjny to podstawa.

W zdecydowanej większości przypadków jest to jednak sprawa prosta. Nie od dzisiaj wiadomo, że kobiety uwielbiają brylanty. Dlatego też pierścionki z brylantami prawie zawsze okazują się być trafionym pomysłem, strzałem w dziesiątkę. Brylanty są kamieniami o niezwykle wysokiej cenie i dlatego musimy pamiętać, że również pierścionki z brylantami, choćby drobnymi będą niezwykle drogie.

W sytuacji jednak kiedy taki pierścionek ma konkretny cel, jak chociażby oświadczyny wydaje się, że najczęściej i tak cena schodzi na dalszy plan. Jubilerzy posiadają w swojej ofercie pierścionki z brylantami wykonane na rozmaite sposoby, z możliwością grawerowania własnych symboli lub napisów. Z pewnością szybko znajdziemy coś co będzie się podobało zarówno nam kupującym, jak również naszym wybrankom i ich często skomplikowanym gustom.

W sytuacji jednak kiedy nic nie możemy odnaleźć w standardowych modelach należy koniecznie zastanowić się nad złożeniem osobnego zamówienia na wykonanie specjalnie dla nas danego pierścionka. To również ciekawe rozwiązanie, bo dodatkowo zyskamy pewność, że właśnie nasze pierścionek będzie wyjątkowy i całkowicie niepowtarzalny.

W tej sytuacji zachwyt naszej partnerki jest murowany, a my sami będziemy niezwykle dumni z tego, że tak się postaraliśmy, aby ją uszczęśliwić. Warto wybrać takie rozwiązanie.

4 myśli nt. „Jaki pierścionek przemówi do kobiety?

  1. Aqina

    Akurat jestem na etapie kupowania pierścionka zaręczynowego i na pewno wezmę ten pod uwagę 🙂

  2. MaciejKK

    do mojej przemówił pierścionek z pokaźnym szmaragdem, ale było to jakko uzupełnienie, dopełnienie naszej miłości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.