Jak ułatwić sobie letnie porządki?

By | Czerwiec 19, 2017

Poznaj sprawdzone patenty, dzięki którym letnie porządki staną się dla Ciebie proste, jak bułka z masłem!

Krok pierwszy: eliminacja rzeczy zbędnych

Po pierwsze, wszelkie prace porządkowe rozpoczynamy od wyeliminowania przedmiotów nieużywanych, ze szczególnym naciskiem na te, które zajmują nam miejsce lub zwyczajnie są zapomniane i zwyczajnie zbędne. Pozimowe wietrzenie szaf to najlepszy moment na odświeżenie swojej garderoby, co z kolei dla wielu kobiet przekłada się na nasze lepsze samopoczucie. W konsekwencji jesteśmy bardziej wydajne podczas podejmowanych czynności oraz pracujemy efektywniej – same plusy, prawda? Nie bójmy się rozstania z ukochanymi bibelotami, z pewnością na półkach sklepowych znajdą się nowe, które z powodzeniem je zastąpią. Niechcianą odzież, czy przedmioty codziennego użytku możesz śmiało przeznaczyć na cele charytatywne, dzięki czemu nie dość, że „odgracisz” przestrzeń, to dodatkowo zaliczysz dobry uczynek.

Krok drugi: tradycyjne rozwiązania

Kiedy tylko słońce szturmem wdziera się do naszych domów, wyraźnie widoczny staje się stan naszych okien. Tych samych, które to przez okres zimowy z pokorą przyjmowały na siebie liczne deszcze, śniegi, czy niesione wiatrem pyłki. Cóż… Trzeba podjąć rękawicę! Nawet jeśli w danej chwili nie posiadasz środków czyszczących, możesz je samodzielnie przygotować na podstawie substancji, które znajdują się w (prawie) każdej kuchni. Idealnym sposobem walki z brudem, czy tłuszczem są naturalne składniki, takie jak ocet, soda oczyszczona, czy kwasek cytrynowy. Przygotowane w odpowiednich proporcjach potrafią usunąć kamień, tłuszcz, a nawet zadziałać antybakteryjnie.
Krok trzeci: wsparcie technologii

Jak na zaradne kobiety przystało, szukajmy rozwiązań prostych, a zarazem niebanalnych. Takich, dzięki którym zredukujemy zaplanowaną pracę do znaczącego minimum. Nie od dziś wiadomo, że jedną z czynności, które wiodą prym podczas wiosennych porządków, jest wszelkiej maści odkurzanie i trzepanie (okazałych zresztą) dywanów. Problem zaczyna się wtedy, gdy w grę wchodzi samo przygotowanie powierzchni, o zwijaniu, czy rozwijaniu dywanów i wykładzin nie wspominając… A gdyby tak wspomóc się technologią? Podjąć próbę optymalizacji sprzątania, przy wsparciu nowinek technicznych? Nic prostszego! Odpowiedzią na bolączki współczesnej pani domu jest odkurzacz Roboclean. Nie jest to zwyczajna, pospolita maszyna, a raczej urządzenie, które znacznie odciąży Cię od codziennych (i nie tylko) obowiązków. Kto by pomyślał, że można odkurzać i prać jednocześnie? A jednak! Inteligentny odkurzacz Roboclean, dzięki wbudowanemu filtrowi wodnemu, usunie kurz, wszelkie pyłki, o brudzie naniesionym na podłogę nie wspominając. Odkurzacz Roboclean to zdecydowanie robot na miarę naszych czasów, który pomoże Ci okiełznać dom, minimalizując Twój wkład i wysiłek.

Bez względu na to, czy preferujesz tradycyjne rozwiązania, czy wolisz skorzystać ze wsparcia technologii, trud włożony w czynności porządkowe z pewnością Ci się opłaci. W końcu wiosenne porządki mają zwiastować pozytywne zmiany na resztę roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.