Gruszkowate fotele, czy obrotówka?

przez | Sierpień 27, 2012

fotelxGruszkowate fotele, czy obrotówka? – to pytanie, które mogłoby sobie zadać wielu z nas!

Gruszkowate kształty są super wygodne, i można się w nich niemal rozpuścić, ale obrotowy fotel to z drugiej strony wygoda, o jakiej przy pracy wielu może się tylko marzyć…

Pomysł: nie pracujesz i szukasz fotelu do wypoczynku? Postaw na puchate gruchy materiałowe. Pracujesz i masz dość bólu pleców? Postaw na dobry, super wygodny fotel obrotowy.

 

6 myśli nt. „Gruszkowate fotele, czy obrotówka?

 1. twister Autor wpisu

  Jeśli chodzi o fotele obrotowe do pracy, to polecę tu sklep ergofotel.pl – maja super wygodne krzesła ergomaxy (polecam model Ergomax IOO – mam i pracuje mi się barrdzo dobrze na nim).
  A gruszkowatych nie testowaliśmy jeszcze

 2. AnnaSzi

  Gdzieś czytałam, że te gruszkowate fotele to nawet jakąś nagrodę zgarnęły za wyjątkowy komfort siedzenia:)
  Ale to też myślę, że bardziej o siedziska relaksacyjne chodzi niż o te do pracy. Tak jak pisze twister – ja też mam fotel z Ergofotela Fotel biurowy Ergomax Ergohuman siatka – taki, do pracy, a do relaksu to … kanapa tradycyjna mi służy heheh.

 3. Patrycja

  To zależy czy się takie siedziska lubi:)
  Ja np wolę fotel bujany do saloniku, a w ogrodzie ławki ogrodowe na których leży poduszeczka miękka, i takie siedzenie mi w zupełności „wystyknie”
  🙂

 4. AnkaWroc

  Pewnie do domu wybrałabym i jedno i drugie. Fotel gruszkowaty do salonu – bo przyjemnie się na takim wypoczywa, a fotel obrotowy do biurka – jednak pracując to bądź co bądź musi byc wygoda i możliwość odsuwania się gładkiego, zmiany pozycji itd.
  W http://www.centrumkrzesel.pl/ widzialam kilka niezłych obrotówek, warto zerknąć.

  Aż chce się usiąść

 5. Kusza

  Obrotowe fotele są wg mnie idealne do stanowisk biurowych. Jak ostatnio rozglądaliśmy się tutaj za fotelami, to właśnie pkt nr 1 były obrotowe, bo wygoda, swoboda ruchu itd. Ale do mieszkania to niekoniecznie – np oglądając tv i siedząc na obrotowym krześle jest po prostu niewygodnie i nie można się wyciągnąć:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.