Giuseppe Zanotti

przez | Maj 7, 2010

Jak dobrze być kobietą! Lekka ekstrawagancja, elegancja, szyk, ale przede wszystkim wygoda oraz styl i niepowtarzalne fasony a także wzornictwo – to główne atuty mistrza Giuseppe Zanotti. Jego obuwie, jest chwalone przez kobiety na całym świecie. Nie dziwi ten fakt, gdyż są to wyjątkowo kobiece buty. Nie przeraża także fakt, iż ich przeciętna cena waha się w przedziale 1900 – 2000zł.
Kolekcje obuwia prezentowane przez Zanottiego to przede wszystkim obuwie na wysokim a nawet bardzo wysokim (często bardzo szerokim) obcasie. Są to wybory przyciągające uwagę nie tylko nietypową kolorystyką (na przykład botki na wysokim obcasie w kolorze fioletowym, o dość nietypowej teksturze – buty wyglądają jakby były plecione) ale również bardzo ciekawym, nieprzeciętnym fasonem (na przykład powycinane fantazyjnie brzegi obuwia). Nie trzeba chyba dodawać, iż mistrz wie doskonale, czego potrzeba kobiecym stopom i nogom, by prezentowały się one nad wyraz wyjątkowo i to w każdej sytuacji.
Skóra, zamsz, zamki błyskawiczne albo delikatne paseczki, kryształki a do tego koturny lub wysokie obcasy -żadna z kolekcji tego projektanta nie jest taka sama. Mówi się nawet, że jego buty to prawdziwe dzieła sztuki. A czyż wyjątkowe, niepowtarzalne i oryginalne dzieło sztuki, nie jest warte każdej ceny…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.