Fototapety na wymiar – pomysł na nastrojową dekorację ścian

przez | Styczeń 13, 2016

dekofootW czasach poszukiwania unikatowych i niepowtarzalnych pomysłów na aranżację wnętrza, coraz bardziej popularne stają się różnego rodzaju fototapety – kiedyś modne i poszukiwane, potem z chwilą trendowego przestoju, dziś znów w wielkim stylu wracające do naszych mieszkań!

Wraz z upływem czasu i zmian, jakich dokonujemy w naszych mieszkaniach, zaczynamy się rozglądać za ciekawą i trafiającą w nasze gusta aranżacją ścian. Najczęściej w takim przypadku, na pierwszy plan trafiają ramki na zdjęcia, kolaże, obrazy – lub z przyczyn finansowych ich kopie, oraz naklejki ścienne.

Niestety często okazuje się, że nastrój jaki dzięki tym dodatkom uzyskaliśmy w pomieszczeniu wciąż nie jest taki, jakiego pragniemy. I w tym momencie wielu z nas decyduje o tym, by zacząć przyglądać się nowoczesnym motywom fototapet, zwłaszcza, że dzisiaj nie ogranicza nas tutaj ani kolor, ani wzór, faktura czy nawet wielkość pomieszczenia.

Coraz więcej firm zajmujących się produkcją fototapety oferuje dział Fototapety na wymiar – www.dekowizja.pl . Takie firmy dbają o to, by wielkość zamówionej przez klienta fototapety była dokładnie dopasowana do konkretnej ściany – bez względu na to czy jest ona wyjątkowo mała, duża, czy też ma na swojej powierzchni nietypowe załamania, wnęki i skosy. Specjaliści od tworzenia fototapet na wymiar dbają tutaj o każdy detal tak, by wybrana ściana, nawet o skomplikowanej powierzchni mogła być pokryta idealnie do niej pasującą fototapetą.

W sypialni może to być nastrojowy wzór w stonowanych kolorach, które budzą i chęć do spania i do przyjemnego spędzania tu czasu we dwoje. W salonie mogą to być stylowe wzory włoskich uliczek, tętniące magią tamtego klimatu, kolorami i… zachęcające do odpoczynku. W kuchniach popularne są fototapety z motywami kulinarnymi: ziarna kawy rozrzucone po blacie, kłosy zboża majestatycznie poruszane wiatrem itd.

Dużym zaciekawieniem cieszą się też fototapety na wymiar zakładane w biurach: tutaj pole do popisu również jest szerokie, bo nietypowe powierzchniowo ściany biur mogą zostać ozdobione fototapetami jednocześnie branżowymi i … będącymi żywą reklamą firmy, stworzoną z własnego zdjęcia czy projektu.

Pomysłów na nastrojową aranżację ścian – są miliony!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.