Fotel SPA – Angel Zero Gravity

przez | Wrzesień 27, 2012

mebleTytułowy produkt z kategorii meble kosmetyczne (http://www.katebeauty.pl ) to fotel SPA oferujący bardzo ekskluzywny masaż całego ciała. Na plecach wykonywany jest on na długości aż 77cm – przy wykorzystaniu nowego, cztero machanizmowego automatu. Dzięki temu masaż wykonywany jest na szerokości od 6-22cm.

Fotel masuje ręce za pomocą 8 falujących poduszek powietrznych. 2 kolejne poduszki masują ramiona, kolejne 2 uda, a pośladki masowane są za pomocą subtelnych wibracji.

Zastosowany w fotelu podnożek pozwala dopasować się do każdego ciała bez względu na wzrost i długość ciała. W podnóżku również zastosowane są specjalne poduszki, które masują stopy i łydki. Całość sterowana jest za pomocą nowoczesnego panelu LCD.

Fotel ten charakteryzuje także optymalna pozycja masażu, nazwana „zero gravity”. Technologia ta redukuje ucisk na kręgosłup, zmniejsza napięcie mięśni, wspomaga krążenie i redukuje stres.

Dzięki powyższym rozwiązaniom fotel można zaklasyfikować do tzw. „górnej półki” jeśli chodzi o jakość masażu i funkcjonalność.

3 myśli nt. „Fotel SPA – Angel Zero Gravity

 1. Patrycja

  Bardzo podobają mi się meble z tego zdjęcia:)
  Pewnie świetnie wyglądałyby w jakiejś luksusowej nieruchomości, jak tutaj np: dom Flip House w San franscisco.
  Osoby, które zajmują się aranżacją wnętrz to mają dzisiaj wyobraźnie…

 2. Ankara

  meble na zdjęciu fajnie dobrane,podobnie dodatki.A co do masującego fotela,to szkoda,że jest za drogi by kupic go sobie do domu.

 3. twister Autor wpisu

  O nie nie:)
  Nikt mnie nie przekona do tego, że ustawiony w domu fotel SPA będzie lepszym relaksem dla ciała i duszy niż wybranie sie do prawdziwego SPA:) No way…
  Rok temu bylismy z rodziną w spa w Dziwnowie (tu adres): pycha jedzonko, basen, jacuzzi, łaźnia parowa, sauna sucha, natryski – w cenie pokoju praktycznie, nawet dzieciaki się wyszalały bo plac zabaw fajny mają. No jednak wyjazd do Spa i ta cała atmosfera która temu towarzyszy, to są rzeczy nie do przecenienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.