EvaSolo – oryginalnie i pomysłowo

przez | Kwiecień 11, 2010

evasoloSamopodlewająca doniczka, wiszący karmnik dla ptaków ze szkła, budka dla ptaków z terakoty i plastiku, patera w kształcie liścia albo zaparzacz do kawy w specjalnym elastycznym etui, które utrzymuje odpowiednią temperaturę napoju na długo po jego zaparzeniu – to tylko nieliczne przykłady pomysłowości duńskich projektantów. Duet ten nosi nazwę EvaSolo. Na rynku jest rozpoznawalny dzięki oryginalności, ale nie tylko. Estetyczne, szalenie pomysłowe a przy tym bardzo praktyczne przedmioty są odpowiedzią na potrzeby niejednego użytkownika, który poszukuje dla siebie nietuzinkowych rozwiązań.

Projekty tworzone przez EvaSolo doczekały się licznych prestiżowych nagród, dzięki czemu można tutaj śmiało mówić o światowym poziomie tworzonych i prezentowanych akcesoriów.

Firma powstała w 1977 roku i od samego początku jej zamierzeniem było tworzenie tylko takich przedmiotów, które będą użyteczne, oryginalne i niezawodne a które jednocześnie staną się dość atrakcyjną ozdobą danego pomieszczenia czy obszaru (np. ogród). Funkcjonalność, minimalizm oraz nowoczesne technologie produkcji a także używane materiały, sprawiają, że mimo, dość wysokiej ceny przedmioty te cieszą się sporym zainteresowaniem, które wzrasta z roku na rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.