Elektryczna deskorolka – świetny pomysł na prezent, nie tylko dla dziecka!

By | Grudzień 1, 2015

deskorolkaChodź do deskorolek znanych z filmu „Powrót do przeszłości” jeszcze nam daleko, to już teraz można zakupić jej atrakcyjną alternatywę – elektryczne deskorolki wyposażone w żyroskop, które sterowane są przez odpowiednie balansowanie ciałem. To nie tylko wspaniała zabawka, ale również futurystyczny środek transportu, który być może wkrótce będzie gościć częściej na ulicach naszych miast!

Aktualnie do sprzedaży trafiła deska elektryczna Manta Smart Balance Board VIPER MSB001 – to nowoczesny sposób na przemieszczanie, który na pewno przypadnie do gustu dzieciom, ale też każdemu amatorowi nowinek technologicznych. Ta nowoczesna deskorolka, zbudowana jest z platformy pod stopy, a także z dwóch dużych kółek umieszczonych po bokach platformy. Jest ona wyposażona w żyroskop, dlatego można sterować nią bez użycia rąk. Wystarczy tylko przechylić się w odpowiednią stronę, a deska pojedzie właśnie w tym kierunku. Dodatkowo jej konstrukcja pozwala nie tylko na jazdę po płaskim terenie, rozwijając prędkość rzędu 12 kilometrów na godzinę, ale również po wzniesieniach do 15 stopni nachylenia.

Deskorolka elektryczna Manta Smart Balance Board VIPER MSB001 jest wyposażona w pojemne akumulatory – pozwalają one na przejechanie na jednym ładowaniu aż do 15 kilometrów. Czas ładowania gadżetu wynosi przy tym tylko około 90 minut. Gdy baterie zaczną się wyładowywać, deskorolka wyda sygnał dźwiękowy i świetlny, by powiadomić o ich niskim stanie.

Jeżeli wobec tego uwielbiasz nowoczesne gadżety, designerskie zegarki, dobre smartfony, tanie tablety, w takim przypadku Manta Smart Balance Board VIPER MSB001 może być doskonałym pomysłem także dla ciebie. Ewentualnie, ciekawym pomysłem na prezent, gdy chcesz sprawić komuś nieprzeciętną niespodziankę. Ten niezwykły środek transportu jest naprawdę godny XXI wieku i ma w sobie wyjątkowy potencjał – warto go wypróbować!

Cena deskorolki elektrycznej Manta Smart Balance Board VIPER MSB001 wynosi od około 1699 do 1999 złotych brutto. Można zakupić ją w sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie całej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.