Ekskluzywne spodnie

przez | Wrzesień 26, 2013

alladynkiSpodnie alladynki niewątpliwie są modne i wygodne, a od co najmniej roku są hitem na światowych wybiegach mody. Nic więc dziwnego, że dosłownie każda z nas pragnie mieć takie spodnie w swojej garderobie. Jednakże nie zapominajmy, że to wciąż nowość w naszych sklepach odzieżowych, a co za tym idzie – nie do końca wiemy, jak prawidłowo powinnyśmy wyglądać w takich ubraniach.

Zanim kupimy wymarzone spodnie alladynki, dobrze jest wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy ich wybieraniu, aby nie popełnić błędów, które z czasem zaowocują tym, że będziemy źle w nich wyglądały i tak samo źle się w nich czuły. Jak wyglądają spodnie alladynki wiedzą chyba już wszystkie kobiety na świecie, ale jak powinny one wyglądać na nas dobrze, to już nie koniecznie.

Takie spodnie maja długi krok i to nie podlega najmniejszym dyskusjom, jednakże przymierzając je musimy zwrócić uwagę na to, aby jednak nie był on zbyt nisko. Wówczas nie będziemy dobrze w nich wyglądały, a wręcz przeciwnie – jakbyśmy miały na sobie mocno wyciągnięty worek. Szczególną uwagę na wysokość kroku w takich spodniach powinny zwracać uwagę wszystkie te kobiety, które są niskiego wzrostu.

Spodnie tego typu są dla wszystkich, które chcą w nich chodzić, ale przy niskim wzroście i zbyt niskim, obwisłym wręcz kroku, nijak nie można dobrze się prezentować. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż alladynki są spodniami o bardzo nietypowym, niestandardowym kroju. Przemierzając sklepy odzieżowe w ich poszukiwaniu powinnaś zwrócić również uwagę na to, czy wybrane przez Ciebie spodnie alladynki są dobrze dopasowane w talii i w biodrach.

Nie powinny być one wręcz obciskające, zwłaszcza w udach, ale również nie mogą być zbyt szerokie. Tak źle dopasowane spodnie alladynki na pewno sprawią, że będziesz wyglądała jak balonik, a Twoje uda i okolice bioder będą wydawały się znacznie grubsze, niż faktycznie są. Ponadto, zbyt luźne alladynki będą podczas chodzenia spadały, zsuwały się, krok będzie się obniżał, a Ty będziesz cały czas je podciągać w górę. Niestety to również dobrze nie wygląda, co więcej – pokazuje, że nie potrafisz sobie dobrać odpowiedniego rozmiaru spodni do własnej figury.

Dla wszystkich niskich kobiet, które uwielbiają spodnie alladynki mamy dobrą radę. Przy ich zakupie poszukajcie takiego fasonu tych spodni, który jest odpowiednio wąski w talii i biodrach oraz ma mniej fałdek na udach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.