Ekskluzywna karma dla pupila

przez | Grudzień 23, 2013

psiakZadowolenie psów i kotów jest łatwiejsze do osiągnięcia niż wielu osobom może wydawać się. Bardzo dużo zależy od tego, co tak właściwie one spożywają. Jeżeli posiadają w swojej diecie produkty wysokowartościowe, jak chociażby odpowiednio dobrane do ich rasy i wielkości karmy, można być pewnym, że prędzej czy później będą one maksymalnie zadowolone.

Bardzo ciekawą ofertę, spotykającą się z naprawdę ogromnym zainteresowaniem ze strony psów i kotów, których właściciele troszczą się o ich prawidłowy rozwój, cieszy się firma Josera. Chociaż główna jej siedziba znajduje się w Niemczech, od 1999 roku firma posiada także swoją placówkę w Polsce. To właśnie z niej trafiają produkty do poszczególnych sklepów oferujących produkty dla zwierząt.

Przyglądając się ofercie, jaką przedstawia Josera, można zauważyć, że stara się ona przede wszystkim sprostać wymaganiom możliwie jak najszerszego grona odbiorców. Jej oferta jest bardzo spora, w związku z czym na wybór konkretnego produktu nie można poświęcić mniej niż kilkanaście minut.

Ten czas zawsze warto przeznaczyć przede wszystkim na analizę składu, przeznaczenie karmy, możliwości jej racjonalnego stosowania ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb oraz wymagań psów i kotów. W ofercie znajdziemy produkty przeznaczone między innymi dla szczeniąt i kociąt, zwierząt dorosłych, charakteryzujących się mniejszą bądź większą wrażliwością oraz możliwościami przyswajania poszczególnych składników, a także prawidłowościami i działania poszczególnych układów w organizmie. W ten sposób można wybrać karmę Jogera, która bez najmniejszych trudności będzie gwarantowała prawidłowy rozwój oraz maksymalne zadowolenie każdego psa i kota.

Karmy oferowane przez tego producenta zawsze tworzone są w taki sposób, aby zapewnić zwierzętom największy komfort. Osoby odpowiedzialne za czuwaniem nad prawidłową jej produkcją dokładają wszelkich starań, aby były one nie tylko pyszne, lecz także lekkostrawne. Właśnie z tego względu nie posiadają jakichkolwiek sztucznych dodatków, które na pewno nie posiadałyby pozytywnego wpływu zarówno na wygląd psa czy kota, jak i na stan jego zdrowia.

Co więcej, Jogera, jako zaufany niemiecki producent karm dla psów i kotów, zadbał o to, aby karmy nie posiadały w swoim składzie pszenicy i soi, które uważane są za naturalne wypełniacze. Zamiast tego psy oraz koty mogą cieszyć się większą ilością mięsa czy warzyw.

3 myśli nt. „Ekskluzywna karma dla pupila

  1. Aneta

    Nie wiem czy Josera jest jak to napisaliście „ekskluzywną” karmą, ale na pewno jest bardzo dobrą karmą. Pod kątem zawartości, składu i wpływu jaki ma na psa czy kota to jest po prostu świetna. My akurat znamy ją z karmienia kotów rasowych, które są mocno wymagające jeśli chodzi o żywienie(http://www.krainapupila.pl/josera-karmy-dla-kota,126.html) a karmy Josery tolerują wyśmienicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.