Dystrybutor wody dla klientów i pracowników.

przez | Czerwiec 2, 2014

dystrybutorProwadzenie firmy wiąże się nie tylko z czerpaniem zysków i płaceniem podatków, ale również z odpowiedzialnością. Odpowiedzialnością ponoszoną za pracowników i klientów, którzy odwiedzają placówkę.

Należy również pamiętać, że dla klienta liczy się przede wszystkim dobre wrażenie, o którym decyduje pierwsze kilak sekund. Dlatego też, zanim powiesz do klienta służbowe „dzień dobry”, on już będzie miał wyrobioną opinię. Jeśli dobrą – będzie Ci łatwiej przekonać go do swojej oferty. Jeśli złą – masz utrudnione zadanie.

Na pierwsze wrażenie wpływa kilka czynników. Wyobraźmy sobie ciepłe lato, 30 stopni w cieniu, podenerwowanie klientów związane z temperaturą, koniecznymi nadgodzinami a także niechęcią szefa do urlopu. Jeśli taki klient wejdzie do pomieszczenia, w którym jest jeszcze cieplej, do tego nikt nie wyjdzie mu naprzeciw i nie zostanie poczęstowany wodą, najpewniej od razu wyjdzie i już nigdy nie powróci. Jeśli z kolei taki klient wejdzie do klimatyzowanego pomieszczenia, otrzyma kubek zimnej wody, który pomoże mu się odstresować, z pewnością będzie chętniej rozmawiał o usługach, czy produktach danej firmy. Dlatego też, specjalnie z myślą o klientach, przygotowaliśmy rewelacyjne dystrybutory wody. Wygodne i funkcjonalne, z bezpłatnym serwisem i opieką, z terminowymi dostawami, by klient zawsze mógł otrzymać szklankę wody na sam początek rozmowy.

Dbając o pierwsze wrażenie, należy zadbać również o pracowników. Oni również odczuwają skutki wysokiej temperatury i również powinni mieć stały dostęp do ciepłej lub schłodzonej wody.

Dlatego też firma oferująca dystrybutory wody zazwyczaj przywozi od razu dwa pojemniki, dzięki czemu wody zawsze starcza dla wszystkich zainteresowanych.

Warto wybrać dobrą firmę, która będzie dostarczała firmie zawsze na czas, w dobrej cenie, butle wody. Poza tym dystrybutory wody przydają się w każdej firmie, w małej i większej. Jeśli pracodawca chce zasłużyć na odpowiedni wizerunek, dystrybutory wody powinien mieć. W dużych firmach, gdzie pracuje kilkadziesiąt osób, to obowiązek. Szczególnie przy wysokich temperaturach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.