Dlaczego warto kupić elektryczny fotel kosmetyczny do salonu piękności?

By | Styczeń 14, 2019

W każdym gabinecie kosmetycznym należy zadbać o odpowiednie wyposażenie, które jednocześnie funkcjonuje jako jego umeblowanie. Należą do niego między innymi wygodne leżaki, urządzenia do wykonywania manicure i pedicure, jak również niezbędne fotele kosmetyczne. To na nich właśnie wykonywana jest większość zabiegów, jak również kuracje odmładzające z zakresu SPA czy odpowiednie masaże. Na rynku można znaleźć różnorodne modele foteli, jednak obecnie najbardziej cenione są elektryczne fotele kosmetyczne. Dowiedz się, dlaczego warto w nie wyposażyć własny salon piękności!

Komfort i wygoda

Fotel elektryczny kosmetyczny charakteryzuje się przede wszystkim obszernym rozmiarem oraz wyspecjalizowanym kształtem, dzięki czemu zarówno leżenie, jak i siedzenie jest dla pacjentów przyjemnością i może być bardzo relaksujące. Oparcie tego typu fotela jest możliwe do rozłożenia do pozycji leżącej, a także siedzącej. Dzięki temu może on służyć do różnych zabiegów. Dodatkowo, odpowiednio dopasowana wysokość stanowi komfort również dla osoby wykonującej zabieg. Dzięki temu jest on wykonany staranniej i lepiej, a przy tym skuteczniej.

Wielofunkcyjność

Fotele elektryczne kosmetyczne często posiadają różnorodne dodatki, które pomagają w utrzymaniu odpowiedniego komfortu w czasie zabiegu, a także pozwalają na rozszerzanie oferty usługowej, poprzez zastosowanie dodatkowych funkcji. Fotele elektryczne często posiadają także dodatki w postaci lamp dołączonych do oparcia lub podłokietnika, a także dodatkowe szuflady, które najczęściej mieszczą się tuż pod siedziskiem. Wiele modeli wyposażonych jest również w podnóżek, który jest regulowany, dzięki czemu pomaga to odpowiednio w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu pedicure.

Łatwość w zdalnej obsłudze

Komfort jaki daje fotel elektryczny kosmetyczny objawia się także za pomocą pilota, który służy do łatwej i szybkiej zmiany pozycji. Dzięki zastosowaniu pilota, kosmetyczka nie musi martwić się ręcznym rozkładaniem i składaniem fotela. Tego rodzaju udogodnienie jest o wiele wygodniejsze i profesjonalnie prezentuje się przed klientem. Z tego powodu coraz więcej salonów piękności decyduje się najczęściej na korzystanie z możliwości zakupu fotela tego rodzaju.

Czyszczenie

Gabinety kosmetyczne to miejsca, w których powinien panować sterylny porządek, a zasady higieny powinny być na porządku dziennym. W związku z tym istotne jest, aby sprzęty oraz meble były regularnie czyszczone i sterylne. Fotel elektryczny kosmetyczny umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie za pomocą mokrej ścierki czy specjalnego preparatu.

Artykuł powstał we współpracy z https://www.lapio.pl/pol_m_Meble-kosmetyczne_Fotele-kosmetyczne_Fotele-kosmetyczne-elektryczne-456.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.