Dior- elegancja i zmysłowość

By | Kwiecień 2, 2010

Przepych, bogactwo oraz elegancja i styl w każdym calu to właśnie cechy, które nieodłącznie kojarzą się z jedną z bardziej rozpoznawalnych w świecie mody i kosmetyków zarówno dla Pań jak i dla Panów marek, jaką jest francuski Dior.

Christian Dior zadebiutował jako bardzo uzdolniony projektant wytwornych kapeluszy i sukni dla dam. Druga wojna światowa przerywa jednak karierę tego uzdolnionego młodzieńca. Wraca on do swojej pasji w kilka lat po zakończeniu wojny. Wraz ze swoim przyjacielem zakłada własny dom mody a z czasem postanawia rozszerzyć swoją działalność tworząc pierwszą linię kosmetyków dla Pań. Były to perfumy o niepowtarzalnej kompozycji zapachowej. Dość szybko perfumy te zyskały spore zainteresowanie, które wzrastało wraz z dalszym rozwojem firmy oraz oferowanego przez nią asortymentu.

Po dziś dzień zapachy Diora są ucieleśnieniem prawdziwej kobiecości, zmysłowości, uwodzicielstwa oraz męskości. Jednocześnie należy podkreślić, że są to dość drogie kosmetyki, przez co można je spotkać jedynie w wyspecjalizowanych i profesjonalnych salonach perfumeryjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.