Czerwona podeszwa Louboutina

By | Marzec 1, 2013

butyChristian Louboutin to jeden z najsłynniejszych współczesnych projektantów damskiego obuwia. Jego produkty charakteryzują się ponadprzeciętną jakością oraz niezwykłymi, oryginalnymi wzorami i fantastycznymi fasonami. Dodatkowo, wyróżniają się specyficzną podeszwą, która ma czerwony kolor. Z czerwonej podeszwy Louboutin stworzył swój znak rozpoznawczy. Praktycznie wszystkie modele obuwia projektowanego przez francuskiego mistrza to buty na wysokim obcasie. Buty Louboutin często są nawet wyższe niż standardowe szpilki. Jego ulubiona długość obcasa to 12cm, jednak wielokrotnie pojawiają się również te o obcasach mierzących nawet 15cm.

Ze względu na prestiż swojej marki, Louboutin wielokrotnie zaopatruje w obuwie największe gwiazdy kina i estrady. Wielbicielką jego butów jest też słynna pisarka, Danielle Steel przyznaje się do posiadania ok. 6 tysięcy par butów słynnego projektanta. Oczywiście, jak nietrudno się tego domyślić, buty Louboutin nie należą do najtańszych. Ich przeciętna cena to kilka tysięcy złotych.

Buty Louboutin znane są praktycznie na całym świecie. Chociaż nie każda z kobiet może sobie na nie pozwolić, to jednak prawie wszystkie panie marzą o tym, żeby je posiadać. Zanim jednak zdecydujemy się na ich zakup, warto dokładnie sprawdzić daną ofertę. Coraz częściej buty francuskiego projektanta ogłaszane są na popularnych serwisach aukcyjnych, jednak większość spośród nas nie potrafi ocenić, czy są one prawdziwe, a niestety, wielu sprzedawców stara się podrobić je, właśnie poprzez stworzenie typowej, czerwonej podeszwy, która tak bardzo przyciąga wzrok.

One thought on “Czerwona podeszwa Louboutina

  1. twister Post author

    Ja tam wolę buty tańsze nieco, na Louboutina mnie nie stać:)
    A jak idę na wesele to np żona bierze buty na wesele takie wygodniejsze raczej, w końcu chce się człowiekowi poskakać, potańczyć, a w butach za 4000 pln to nie wiem czy bym sie odważył ha!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.