Cropp Town – ulubiona marka polskiej młodzieży?

przez | Marzec 31, 2013

ubraniaCropp Town to jedna z popularniejszych marek w Polsce zajmujących się produkcją ubrań dla młodzieży. Funkcjonuje ona pod skrzydłami wielkiego przedsiębiorstwa zajmującego się handlem detalicznym, firmy LPP S.A. Sklepy Cropp Town pojawiły się w Polsce dość niedawno, bo w 2004r., jednak już od początku przypadły do gustu młodym Polakom. Do zakupów w tych punktach zachęcają ich ciekawe ubrania oraz przystępne ceny.

Marka Cropp Town stawia na wygodę oraz oryginalność. Znaczna część asortymentu znajdującego się w tych sklepach do ubrania o charakterze sportowym. Warto przy tym dodać, że firma współpracuje z zawodnikami uprawiającymi sporty ekstremalne, wspierając ich działania.

Praktycznie wszystkie kolekcje, które pojawiają się w sklepach Cropp – zarówno te damskie, jak i męskie – są szyte tak, by zapewniać klientom stuprocentowy komfort podczas ich codziennego użytkowania. Jest to odzież kierowana do tych osób, które cenią sobie pełen luz. Niemniej jednak, projektanci pracujący dla Cropp dbają również o to, żeby wszystkie stroje wpisywały się poniekąd w aktualne trendy, jednocześnie zachowując swoją wyjątkowość. Ubrania tej marki wyróżniają się nie tylko wyglądem, ale równie wysoką jakością materiałów wykorzystywanych do ich produkcji.

Pomimo tego, że pierwszy punkt handlowy Cropp Town pojawił się w 2004r., marka rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie w naszym kraju działa pod jej szyldem już ok. 70 punktów handlowych. Kolejnych 30 salonów odzieżowych otwarto zagranicą. Sklepy Cropp znajdują się jeszcze w 9 innych państwach, w tym w Bułgarii, Rumunii, Czechach czy na Litwie.

Jedna myśl nt. „Cropp Town – ulubiona marka polskiej młodzieży?

  1. twister Autor wpisu

    Owszem, młodzi do Croppa chodzą, ale i coraz częściej porównują asortyment odzieżowy w necie. Takie buty rockowe – uwielbiane przez młodych gniewnych, a w Croppie nie do zdobycia:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.