Cole Haan – styl i elegancja z wyższej półki

By | Maj 7, 2010

Jednym z bardziej modnych sklepów odzieżowych, posiadających także bogatą ofertę różnego rodzaju akcesoriów i dodatków do odzieży (zarówno męskiej jak i damskiej) jest dom mody Cole Haan.
Stylowe, w modnych kolorach, o ciekawych fasonach stroje, obuwie, akcesoria skórzane, wybory pończosznicze, szaliki, czapki i okrycia wierzchnie – to właśnie potencjał firmy Cole Haan, która króluje niepodzielnie na rynku odzieży i mody ogólnie – od 1982 roku.
Nie tak dawno, firma do swoich potrzeb na rzecz kampanii reklamowej, zaproponowała współpracę, znanej rosyjskiej sportsmence (tenisistce) Marii Sharapowej.
Firma, jako jedna z nielicznych, zaprzestała także produkowania strojów ze skór zwierząt futerkowych, czym przysporzyła sobie jeszcze większej popularności i zainteresowania.
Eleganckie, wygodne, stylowe – zarówno do codziennego chodzenia, sportowe jak i bardziej wizytowe obuwie, to główny produkt, z którego znana jest firma.
W ekskluzywnych butikach, można nabyć nie tylko obuwie, w bardzo różnych rozmiarach, ale również bieliznę, okulary przeciwsłoneczne, torebki.
Znając już atuty marki Cole Haan nie trzeba chyba nikogo zbytnio przekonywać, by się zainteresował jej nabyciem. Dlaczego? Ponieważ, marka ta jest niezawodna, uniwersalna oraz doskonale dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.