Burberry – zachwycająca krata!

By | Kwiecień 17, 2010

burberryKraciaste wzory, szyk i elegancja w każdym calu to niepodważalne i niezaprzeczalne atuty marki Burberry. Firma doczekała się nawet rekomendacji od Rodziny Królewskiej!

Burberry to ekskluzywny angielski dom mody. Na rynku odzieży – zarówno damskiej jak i męskiej – oraz dodatków i akcesoriów do niej, Burberry wiedzie niepodzielnie od 1856 roku prym.

Firma posiada sieć swoich butików w całej Europie – w Polsce także znajdują się jej oddziały: jeden w Warszawie oraz jeden w Poznaniu, a więc by zdobyć wymarzony model z kolekcji Burberry musimy przebyć czasami wiele kilometrów, ale każdy posiadacz tej marki, wie i jest przekonany, o tym, że warto w nią zainwestować zarówno pieniądze jak i czas.

Najbardziej rozpoznawalnym produktem marki są perfumy oraz torebki damskie.

Rozpoznawalne barwy charakteryzujące zaś Burberry to krata czarno – brązowo – czerwona.

Marka ta jest także uwielbiana przez celebrytów, którzy zgadzają się bez większych oporów na jej reklamowanie i użyczanie swojego wizerunku na jej potrzeby. Obecnie twarzą Burberry została aktorka Emma Watson.

Artykuły oferowane przez Burberry to połączenie klasyki i nowoczesności a także elegancja i luksus na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.