Brylanty jako niezwykły pomysł na prezent

przez | Marzec 27, 2014

brylantBrylanty, czyli szczególnie precyzyjnie oszlifowane diamenty to kamienie szlachetne uznawane za najcenniejsze wyroby jubilerskie na świecie. Zachwycają kształtem, ale przede wszystkim, niezwykłym blaskiem i rozszczepieniem światła.

Pięknie się prezentują, a do tego są na tyle kosztowne, iż osoba nimi obdarowana z pewnością poczuje się wyjątkowo. Z tego powodu brylanty szczególnie mile widziane są, jako podstawowy element pierścionków zaręczynowych, jednak na pewno ucieszą każdego, kto otrzyma je w prezencie z jakiejkolwiek innej okazji.

Biżuteria z brylantem pozwoli poczuć się niezwykle i da do zrozumienia, że dana osoba jest kimś wyjątkowym w naszym życiu.

Choć kamienie szlachetne mogą być podarunkiem w różnych okolicznościach, to rzeczywiście przyjęło się, że najczęściej stanowią podstawę pierścionka zaręczynowego.

Brylant jest kamieniem tak niesamowitym, że z reguły najpiękniej komponuje się z prostymi wzorami biżuterii, toteż chcąc wręczyć go w prezencie, warto wybrać pierścionek o nieskomplikowanym wzorze tak, by nie odwracał on uwagi od głównego elementu. Specjaliści są zgodni, co do tego, że brylanty najciekawiej łączą się ze złotem i platyną. Mimo, że pierścionki z brylantem są z reguły wręczane w ramach zaręczyn, to oczywiście będą też niezapomnianym prezentem na rocznicę czy okrągłe urodziny ważnej dla nas osoby.

Chociaż brylanty cudownie prezentują się, jako zdobienia pierścionków, to sprawdzają się również w innych postaciach.

Najbardziej imponującym elementem biżuteryjnym zdobionym brylantami wydają się być kolie. Ze względu na ich wielkość i możliwość zastosowania brylantów w większej ilości i bardziej okazałym rozmiarze niż w pierścionku, kolie z brylantami są wielokrotnie droższe od pierścionków. Niestety, sprawia to, że na otrzymanie w prezencie kolii może liczyć niewiele pań.

Nieco powszechniejsze są natomiast kolczyki z brylantami. Podobnie, jak w przypadku pierścionków, można tu wykorzystać nawet niewielkie kamienie, dlatego ceny takiej biżuterii – mimo, że jest zdobiona brylantami – są relatywnie niskie.

Nabywając biżuterię z brylantami trzeba jednak pamiętać, by sprzedawca wręczył nam certyfikat potwierdzający prawdziwość oraz wartość kamienia.

Gdzie kupić brylanty?

Najlepiej u autoryzowanego dystrybutora, jakim np. jest IAP . Rejestrując się tutaj: https://e-brylanty.pl/?mw_aref=5a2a26e41907a0069c353697a48d2c87
– można nabyć brylanty ze specjalną, partnerską zniżką  ( 3% ).

Na w/w stronie można skorzystać z wygodnej wyszukiwarki brylantów, która pozwala znaleźć zarówno droższe u czystsze brylanty jak i tańsze, na mniej zasobną kieszeń.

12 myśli nt. „Brylanty jako niezwykły pomysł na prezent

 1. Ola

  Sama chciałabym dostać brylant w prezencie,ale nie wiem czy znajdę darczyńcę:)

 2. Kazik

  to jest bardzo dobry dystrybutor ten co podaliście w artykule – rzetelność przede wszystkim

 3. Prometeusz

  Mogę sie pochwalić inwestycją w 4 brylanty od tego dystrybutora – uważajcie kupując, to uzależnia!

 4. Markiewicz

  Mam nadzieję, że kiedys będzie mnie stać na taki prawdziwy brylant z lepsze półki i z lepszymi szlifami niż najtańsze

 5. AgnieszkaMM

  No cóż, jedni marzą, inni mają:)
  Będę w tej nieskromnej grupie, która jest w posiadaniu brylantu i powiem, że to uzależnia – prestiż, perspektywa kupienia kolejnego – lepszego, czystszego, o lepszych szlifach. A podanego dystrybutora o którym piszecie oczywiście znam – bdb.

 6. Anastazja

  Jak kliknęłam ten adres sprzedawcy z IAP (https://e-brylanty.pl/?mw_aref=5a2a26e41907a0069c353697a48d2c87) to mi się pokazało, że od tego momentu od razu mam zniżkę 3 % na zakupy – tu moje pytanie – to jest zniżka na każde zakupy, czy tylko jednorazowe? przymierza się do kupna brylantu, ale nie chciałabym stracić zniżki na tańszy, jeśli jest jednorazowa.
  ??

 7. Olek

  Ja myślałem nawet swojego czasu, żeby żonie kupić brylant, – mogłaby się chwalic koleżankom, jaki to jestem boski:) Pewnie żadna z jej funfelek takiego czegos nie ma. No ale ostatecznie syn strzelił samochodem w drzewo i kasa rozbiła się na naprawy i leczenie. Ale jeszcze kiedys do brylantów wrócę.

 8. kik888

  Moja ma powody do chwalenia się, choć wybrałem najtańszy brylant z możliwych – na większą rozrzutność mnie nie stać:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.