Bo liczy się design – czyli biznes dla VIPa

By | Luty 11, 2014

wieżowiecKonkurencja być może zaczyna się na cenie, ale na pewno się na niej nie kończy. Dziś liczy się przede wszystkim innowacyjność, podejście do klienta a także rewelacyjna oferta i jakość, której nie ma konkurencja.

W jaki sposób w takim razie mogą się „wybić” zupełnie nowe firmy? Bez marki, bez renomy, zapewne nawet bez konkurencyjnej ceny?

Przede wszystkim zupełnie innymi wartościami, czyli obsługą klienta, jakością, elementem zaskoczenia. A co może być takim elementem zaskoczenia? Wbrew pozorom nawet biuro, elementy w biurze, ciekawe dodatki, nowy styl. To wszystko jest przewagą nowej firmy, niedużej a przede wszystkim niekoniecznie korporacji

Oczywiście nikt nie każe przeprowadzać od razu generalnego remontu. Mogą to być proste, niedrogie produkty, jak artykuły biurowe. Wybór ich jest przeogromny, dlatego z pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie wśród nich coś dla siebie. Do akcesoriów wyróżniających się możemy zaliczyć zarówno te stricte biurowe, jak i piśmienne, czy reklamowe.

Naniesienie swojego loga, sloganu, hasła, danych kontaktowych nie jest dziś ani czasochłonne, ani drogie, dlatego stanowi idealną możliwość dla każdej firmy.

Szczególnie tej, która nie ma zbyt wielu środków finansowych. Nie powiemy od razu, że artykuły biurowe podniosą konkurencyjność firmy, ale takie dodatki mogą bardzo dobrze wpłynąć na postrzeganie firmy przez konkurencję i przez innych. Stąd tak wielka popularność wszelkich kalendarzy z nadrukami, wizytowników, długopisów itp. Kolorystyka, wzornictwo, formy do wyboru, do koloru, dlatego zapewne przedsiębiorcy z każdej branży znajdą dla siebie idealne rozwiązania.

Pozostaje jeszcze kwestia, gdzie można dostać takie artykuły biurowe, żeby w jakiś sposób pomagały się wyróżnić? Nie jest to proste pytanie, ponieważ takich firm również nie ma wiele. Niemniej istnieje wielu kreatywnych producentów, sprzedawców, którzy mają w swoich zasobach bardzo ciekawe rozwiązania wykonane właśnie z takich przedmiotów. Warto się z nimi skontaktować, podać im, jak te artykuły biurowe winny wyglądać i oczekiwać efektów. Mimo reklam w sieci, dalej pewne gadżety reklamowe sprawdzają się idealnie.

Poszukiwania w Internecie na pewno będą owocne i wskażą takie artykuły biurowe, które będą miłe dla oka a przy tym funkcjonalne. Jest wiele rodzajów, form, kolorów, toteż każdy przedsiębiorca powinien w końcu natrafić na taką propozycję, która rzeczywiście mu „wpadnie w oko”.

Potem już wystarczy tylko złożyć zamówienie i dzielić się z klientami wiedzą, doświadczeniem i gadżetami reklamowymi.

2 thoughts on “Bo liczy się design – czyli biznes dla VIPa

  1. Adrian

    Ostatnio byłem w stolicy w jednej z firm partnerskich i co mnie zaskoczyło? Akwarium z rybkami rozdzielające pokój na pół, super to wyglądało. Dzięki temu zapamiętałem tą firmę, nigdy na to nie patrzyłem w taki sposób. Fajny artykuł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.